Böylesi Hiç Görülmedi

Böylesi Hiç Görülmedi
İzdivaç programlarında akıl almaz hırsızlık!

Her kanal bir izdivaç programı yapınca ortaya garip manzaralar çıkmaya başladı. TNT, Star'ın gelin adayını çaldı.
Daha 1 ay öncesine kadar Star TV'nin gelin adayları arasındaydı. TNT tutmayan izdivaç programı için onu Star'dan transfer etti. Şovmene dönen sözde gelin adayı ile izleyenleri "aptal" yerine koydu.

STar TV'deki Zuhal Topal'ın programında The Durdane olarak ünlenince, TNT'deki Hande Ataizi'nin sunduğu Dest-i İzdivaç'a transfer oldu.

Böylece Türk televizyonlarında TNT bir ilke imza atıp, rakip evlilik programının çok izlenen gelinini transfer etmiş oldu. Bu süper (!) transfer numarası ile de izdivacın suyunu çıkardı.

İMAJ YENİLEYİP ÇIKTI

Koca bulmak için ekrana çıkan Dürdane, kanallar arasında transfer olan ilk gelin adayı olunca görüntüsüne rötüş yaptırmış. Bir ay önceki Dürdane gitmiş yerine havalı, saçı başı ve makyaj stili değişmiş, bir şovmen gelmiş.

BU VATANDAŞ ENAYİ Mİ?

TNT kanalı onu gelin adayımız diye tanıtsada stüdyoda yaptıkları tamamen bir mizansen olarak algılanıyor. Olan ise Dürdane'nin gerçekten eş aradığına inanıpTNT'nin kapısını çalan damat adaylarına oluyor. Milyonlarca kişinin önünde rezil oldukları ile kalıyorlar. Ekran başında bu transfer gelin adayını izleyenler ise "enayi" yerine konup kandırılıyorlar.

BİR AY ÖNCE STAR'IN GELİN ADAYIYDI

Dürdane isimli gelin adayı Star TV'nin gelin adayları arasında yer alıyordu. Son olarak elleme "Tik"i olan bir taliplisi ile ekranda olmuştu.
Bu şovu çok tutmuş olacak ki TNT onu transfer etmiş.
Acaba para da verdiler mi?

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com