Boyner’den “T.box” açıklaması”

Boyner’den “T.box” açıklaması”
Boyner Holding, T.box markalı kadın, erkek ürünleri ve aksesuarlarının, Boyner Mağazaları, YKM Mağazaları, boyner.com.tr ve morhipo.com'da hedef kitlesiyle buluşmaya devam ettiğini açıkladı.

Boyner Holding, T.box’ın piyasadan çekildiği ve mağazalarının kapatıldığı yönündeki haberler üzerine yazılı bir açıklama yaparak, markanın, yeni stratejisine uygun, farklı satış kanallarında büyümesini sürdürdüğünü bildirdi.
 
Bir tişörtü minik bir kutunun içine sıkıştırma fikriyle ortaya çıkan T.box’ın, geleneksel tekil mağazalarında hayatına devam etmek yerine, marka DNA'sına da uygun olarak farklı satış kanallarında büyüme kararı aldığı bildirilen açıklamada, “Bu kararla birlikte T-box markası, hedef kitlesinin taleplerine uygun olarak internette ve büyük mağazalardaki satış noktalarında yer almaktadır” denildi.
 
Açıklamada, perakende gibi talep ve beğenilerin hızla geliştiği, beklentilerin sürekli farklılaştığı dinamik bir sektörde, tüketicinin nabzını düzenli tutan markaların rekabette çok ciddi farklar yarattığına dikkat çekildi.
 
T.box markasının da kimliğine uygun olarak internet ve büyük mağaza kanallarında, hızla değişen müşteri taleplerine cevap verdiği ve bu kanallardaki dinamik rekabet ortamında farklılığını sürdürdüğü belirtilerek, “T.box markalı kadın, erkek ürünleri ve aksesuarlar, Boyner Mağazaları, YKM Mağazaları, boyner.com.tr ve morhipo.com'da hedef kitlesiyle buluşmaya devam etmektedir” açıklamasında bulunuldu. (CTK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com