Bozüyükspor'a Başkan Berberoğlu sahip çıktı

Bozüyükspor'a Başkan Berberoğlu sahip çıktı
Bozüyük Belediye Başkanı Ahmet Berberoğlu, 2. ligde Bilecik'i başarıyla temsil eden Bozüyükspor'a içinde bulunduğu zor durumda yine sahip çıktı.

Bozüyük Belediye Başkanı Ahmet Berberoğlu, 2. ligde Bilecik'i başarıyla temsil eden Bozüyükspor'a içinde bulunduğu zor durumda yine sahip çıktı.
Bütün çabalara rağmen kimsenin sahiplenmediği, 1,5 aylık bir maratonun sonunda kendi haline terk edilen kulübe yine Başkan Berberoğlu sahip çıkarak, yeni yönetim kurulu listesini oluşturdu. Yapılan yeni yönetim kurulu listesinin kesinleştirilerek Dernekler Masasına teslim edildiği öğrenildi. Geçtiğimiz sezon kulübü idare eden Yalın Zeybek başkanlığındaki yönetim kurulunun mayıs ayında mali sıkıntılar sebebi ile olağanüstü kongre kararı almasının ardından 15 Haziran'da çoğunluk sağlanamadığı için toplanılamamış, 22 Haziran'da yapılan kongrede yeni yönetim kurulu seçilmiş, ancak yeni yönetim birkaç gün içinde istifa kararı almıştı. İstifanın ardından tüzük gereği on beş gün zarfında yeni bir olağanüstü kongreye gidilmesi gerekiyordu. Bu sıkıntılı süreçte Halk Eğitim Merkezi Konferans Salonu'nda Bozüyükspor'la ilgili geniş katılımlı bir toplantı düzenlenmişti. Toplantıya Ak Parti Bilecik Milletvekili Fahrettin Poyraz, Bozüyük Kaymakamı Oktay Kaya, Belediye Başkanı Ahmet Berberoğlu, Bozüyükspor Başkanvekili Oğuz Sertler, Ak Parti İlçe Başkanı Nizamettin Çam,CHP İlçe Başkanı Hüseyin Elmas, mülki amirler, eski idareciler ve futbolcular ile birlikte çok sayıda taraftar ve vatandaş katıldı. 16 Temmuzda olağanüstü kongre kararı alınmış, fakat yine bu tarihte çoğunluk sağlanamadığı için toplantı yapılamamış Genel Kurul anca 23 Temmuz'da yapılabilmişti.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com