Bozüyük'te eğitim belgeseli

Bozüyük'te eğitim belgeseli
Bilecik'in Bozüyük ilçesinde Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından okul ve kurumları görsel olarak tanıtan belgesel film çekildi.

Bilecik'in Bozüyük ilçesinde Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından okul ve kurumları görsel olarak tanıtan belgesel film çekildi. Kış mevsiminden bu yana çekimleri devam eden proje, stüdyo çalışmaları, montaj müzik ve seslendirmeden sonra hazır hale getirildi.
Büyük emekler ve zaman gerektiren projede Bozüyük Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı 24 ilköğretim okulu, 10 ortaöğretim okulu, 1 anaokulu, 4 yaygın ve örgün eğitim kurumları, 9 özel öğretim kurumları, 3 öğrenci yurtları ve Milli Eğitim Müdürlüğü'nün kendisi olmak üzere toplam 52 kurumun filmi çekildi.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut Demir'in yapımcılığında başlayan proje, Bilgi İşlem Şube Müdürü Özcan Göktaş'ın yönetmenliğine devredildikten sonra, öğretmen ve öğrencilerden oluşan teknoloji ve stüdyo ekipleri kuruldu. Stüdyo, seslendirme, çekim, montaj ve animasyon programları Milli Eğitim Müdürlüğü'nün kendi ekipleri tarafından yapıldı.
Okul ve kurumların görüntüleri belgesel seslendirme tarzında çekildikten sonra, DVD halinde okul ve kurumlara gönderilecek. Önümüzdeki günlerde film okul ve kurumlara göre ayrılarak milli eğitimin internet sitesinde yayınlanacak.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com