Bozüyük'te okullar arası spor müsabakaları

Bozüyük'te okullar arası spor müsabakaları
Bilecik’in Bozüyük ilçesinde, ilköğretim ve orta öğretim öğrencileri arasında çeşitli branşlarda müsabakalar düzenlendi.

Saffet Şeker İlköğretim Okulu Beden Eğitimi Öğretmeni Murat Kola, çeşitli branşlarda yapılan müsabakalarla öğrencilerin spora olan ilgisinin artmasının amaçlandığını söyledi.

Kola, müsabakaların devam ettiğini, bazı branşlarda da müsabakaların yeni başladığını ifade ederek, “Yıldız kız basketbol, yıldız erkek basketbol ve futsal kızlar müsabakaları bugün başlıyor.

Yıldız erkek futbol, genç erkek basketbol, futsal erkek, badminton yıldız erkek ve kızlar müsabakaları ise devam ediyor. Her branşta katılımlar değişebiliyor.

Yıldız erkek futbolda 10 takım, futsal erkeklerde 6 takım, basketbolda 6 takım, futsal kızlarda ise 5 takım mücadele ediyor. İlde grubu olan müsabakalarda, Bozüyük’ten grup birincisi olan takımlar ile gidecekler ve orada yarı final, final şeklinde müsabakalar oynayacaklar. İlde şampiyon olan takım ise Bilecik’i temsilen diğer illerdeki müsabakalara katılacaklar” dedi.(SNK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com