Bozüyük’te parkların ihalesi iptal edildi

Bozüyük’te parkların ihalesi iptal edildi
Cemalettin Köklü Parkı, Şeyh Şamil Parkı ve 4 Eylül Parkının işletmecilere kiralanması amacıyla yapılan ihalenin iptal edildiği bildirildi.

Bozüyük Belediye Başkanlığı tarafından ilçede bulunan Cemalettin Köklü Parkı, Şeyh Şamil Parkı ve 4 Eylül Parkının işletmecilere kiralanması amacıyla yapılan ihalenin iptal edildiği bildirildi.
İhalenin iptali konusunda bilgi veren Bozüyük Belediye Başkan Yardımcısı ve İhale Komisyon Başkanı Oğuz Sertler, 4 Eylül Parkı için 4 isteklinin, Cemalettin Köklü Parkı için 10 isteklinin ve Şeyh Şamil Parkı için 2 isteklinin olduğunu ve bunların dosyalarını ihale komisyonuna teslim ettiklerini belirterek, “Encümen üyesi arkadaşlarımızla birlikte yaptığımız incelemede şartnamenin 1.maddesinde yer alan “4 Eylül Mah. 870 Sok. No:14’deki 204 m2 kapalı alan 1967 m2 açık alan ve parkta bulunan demirbaşlar ile birlikte, Yeni Mah. Mercan Sokak’ta bulunan Şeyh Şamil Parkı içerisinde yaklaşık 210 m2 olan sosyal tesis demirbaşları ile Kasımpaşa Mahallesi Hükümet Caddesi’nde bulunan Cemalettin Köklü Parkı 1280 m2 park alanı ve bu alanın yaklaşık 90 m2’si kapalı alan demirbaşları ile birlikte 2886 sayılı devlet ihale kanunun 45.maddesi gereğince açık arttırma suretiyle ihale edilecektir” ibareleri yer almaktadır. Bu 1.madde de yazan ve hepimizin gözünden kaçan demirbaşların tespiti yapılmamıştır. Demirbaşların tespitinin yapılmasının ardından yine aynı katılımcılarla birlikte ihalemizi ileriki bir tarihte tekrar yapacağız. İsteyenlerin teminatların içeride de kalabilir. İleriki bir tarihte ihaleye çıkıldığı zaman bu makbuzla ihaleye katılabilirler” dedi.
Ayrıca iptal edilen ihalenin yenisinin Nisan ayı içerisinde yapılabilmesi için gerekli çalışmaların başlatıldığı kaydedildi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com