Bozüyük'te Üniversite Derneği açıldı

Bozüyük'te Üniversite Derneği açıldı
Bilecik Üniversitesine bağlı Bozüyük Meslek Yüksek Okulunu geliştirmek ve ilçeye yeni fakülteler kazandırmak maksadıyla kurulan Bozüyük Meslek Yüksek Okulu ve Diğer Yükseköğretim Birimlerini Yaptırma, Güçlendirme, Geliştirme ve Öğrencilerine Yardım Derne

Bilecik Üniversitesine bağlı Bozüyük Meslek Yüksek Okulunu geliştirmek ve ilçeye yeni fakülteler kazandırmak maksadıyla kurulan Bozüyük Meslek Yüksek Okulu ve Diğer Yükseköğretim Birimlerini Yaptırma, Güçlendirme, Geliştirme ve Öğrencilerine Yardım Derneğinin hizmet binası törenle açıldı.
Açılışa Bozüyük Kaymakamı Oktay Kaya ile çok sayıda davetli katıldı. Yeni Mahalle Şekerci Sokağı'nda hizmete giren derneğin açılışında davetliler, yapılacak faaliyetler hakkında fikir alış verişinde bulundu. Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Şerife Subaşı, yüksekokulun birtakım ihtiyaçları bulunduğunu, kantinin büyütüleceğini söyledi. Bu konuda dernek aracılığı ile yardımda bulunulmasını temenni ettiklerini dile getiren Subaşı, Bozüyük halkının yüksekokula destek olacağına inandığını belirtti.
Üniversite Derneği toplantısında yakın bir zamanda bir çay partisi düzenlenerek derneğe bağış toplanması ve yeni üyeler kazandırılması kararı benimsendi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com