Bozüyük’ün otogar özlemi sona eriyor

Bozüyük’ün otogar özlemi sona eriyor
Bilecik'in Bozüyük ilçesindeki vatandaşlar yıllardır bekledikleri otogara kavuşuyor. İlçede yapımına başlanacak olan otogar projesi 12 Nisan 2013 Cuma günü ihaleye çıkıyor.

Bozüyük Belediyesi tarafından Kasımpaşa mahallesi Seramik caddesi yolu üzerindeki Çevre yolu kenarında yapımına başlanacak olan Şehirlerarası Otobüs Terminali işi, 4734 sayılı Kamu İhale Kanunu'nun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek. Belediye hizmet binası birinci kattaki nikah salonunda yapılacak olan ihaleye katılmak için başvuru yapacak olan katılımcıların, ihalenin niteliği, türü ve miktarına ilişkin ayrıntılı bilgiye Elektronik Kamu Alımları Platformu'nda (EKAP) yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilecekleri, ihale dokümanlarını Belediye Fen İşleri Müdürlüğü’nden temin edebilecekleri belirtildi.
 
Yaklaşık 3 bin metrekarelik bir alana yapılacak olan yeni otogar içerisinde, bilet satış yerleri, kafeterya, tuvaletler, mescit ve idari kısımlar yer alacak. İhalenin sonuçlanması ile birlikte yapılacak iş yeri tesliminin ardından Bozüyük terminalinin yapımının 210 gün içerisinde tamamlanarak hizmet vermeye başlaması planlanıyor. (CTK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com