Brad Pitt "İstanbul" 74'de

Brad Pitt "İstanbul" 74'de
Sergiyi sanat koleksiyonerliği yapan ünlü oyuncu Brad Pitt de ziyaret etti

İstanbul'74 sanat galerisi Sandro Kopp'un ikinci sergisini 28 Ocak'ta New York Lehmann Maupin Galeri'de sanat camiasının ünlü ve başarılı isimlerinin katılımıyla gerçekleştirdi.

New York'taki açılışa birlikte olduğu Tilda Swinton ile katılan Alman asıllı Sandro Kopp'un yağlı boya tabloları, sanatçının 'Skype' yolu ile konuştuğu yakınlarının kameraya yansıyan görüntülerinden oluşuyor.

Kopp'un digital çağda insan ilişkilerinin nasıl değiştiğine odaklanan sergisi, yeni eklediği işleri ile Lehmann Maupin'de bu kez "ThereYouAre" adı altında sergileniyor.

Sergiyi sanat koleksiyonerliği yapan ünlü oyuncu Brad Pitt de ziyaret edenler arasında yer aldı. Sandro Kopp'un işlerini dikkatle inceleyen ve büyük ilgi duyan ünlü oyuncu Brad Pitt sanatçının iki eserini satın aldı.

New York'ta açılışı yapılan sergide Kopp'u yalnız bırakmayan dünyaca ünlü isimler arasında birlikte olduğu Tilda Swinton, Bjork, Ryan Mc Ginley, Michael Stipe, WarisAhluwalia, Carine Roitfeld gibi isimler de vardı.

Kopp'un sergisinin ana teması insanlar arasındaki iletişimin hayatımıza giren yeni teknolojiler ile nasıl içerik değiştirdiği. Sergi, sanatçının onuruna verilen Wes Anderson, David Maupin, Demet Müftüoğlu Eşeli, Frances Mc Dormand ve Stefano Tonchi'nin ev sahipliğini yaptığı özel yemek daveti ile başladı. Aynı gece Waris Ahluwalia ve Ryan Mc Ginley ise serginin after-party'sine ev sahipliği yaptı. Sergiye dair haberler başta Wall Street Journal ve New York Times gazeteleri olmak üzere dünyanın en önemli sanat ve moda dergilerinde geniş yer aldı.(SNK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com