Bradley Cooper 5 memeli!

Bradley Cooper 5 memeli!
Hollywood’un ünlü aktörü Bradley Cooper, TV şovunda soyununca vücudundaki sır ortaya çıktı. Meğerse yakışıklı oyuncunun vücudunun farklı yerlerinde olmak üzere tam 5 göğüs ucu varmış.

People Dergisi tarafından '2011 yılının yaşayan en seksi erkeği' seçilen ABD'li aktör Bradley Cooper, Ellen DeGeneres şovda kendisiyle ilgili ilginç bir itirafta bulundu.

37 yaşındaki oyuncu vücudunda 5 meme olduğunu açıkladı. Cooper, ünlü talk şovcu Ellen DeGeneres ve izleyicilerin bakışları arasında vücudundaki fazladan 3 meme ucunu gösterdi. Bunlardan biri iki memesinin yanında göğsünde, biri kolunda ve bir diğeri ise bacağında yer alıyor. Doğuştan olan bu durum, ciddi bir sağlık sorunu teşkil etmez. Estetik olarak rahatsızlık yaratan bu durum, lokal anestezi altında fazla meme başı dokusunun çıkarılmasıyla giderilir.

HABERİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Katıldığı Ellen DeGeneres şov'da üstünü soyarak, vücudunda bulunan 5 meme ucunu gösterdi. Cooper'ın bu sırrı ortaya çıkarken, hayranlarını da şaşırtmış oldu. Göğüslerinin üzerinde toplam 3 meme ucu bulunan Cooper, memelerinin bununla kalmadığını, bir tane kolunda, bir de bacağında meme ucu olduğunu belirterek onları da gösterdi.

37 yaşındaki aktör meme uçlarını gösterdikçe, hem DeGeneres hem de stüdyodaki konuklar bir anlık suskunluktan sonra şaşkınlıklarını gizleyemedi.(SNK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com