Brezilya dizisi gerçek oldu!

Brezilya dizisi gerçek oldu!
Brezilya'da bir kadın kocasının sevgilisini öldürmesi için kiralık katil tuttu. Katil kaçırdığı kadına aşık olunca olay içinden çıkılmaz hale geldi...

Brezilya'da, dizilere konu olabilecek ilginç bir olay yaşandı. Kocasının kendisini aldattığı düşünen ev kadını Maria Nilza Simoes, eşinin sevgilisini öldürmesi için bir tetikçiyle anlaştı. Ancak yaptığı plan hiç umduğu gibi gitmedi.

Bahia eyaletindeki Pidonbacu kasabasında yaşayan olayda, kıskançlık krizine giren Simones, tetikçi Carlos Roberto de Jesus ile 530 dolar karşılığında anlaştı.

De Jesus, öldürmek için kaçırdığı Iranildes Aguiar Araujo adlı kadına aşık oldu. Araujo'ya onu neden kaçırdığını anlatan de Jesus, aşık olduğu kadınla bir plan yaptı.

Süpermarketten bolca ketçap alan tetikçi, Araujo'nun ellerini bağladı, ağzını tıkadı, elbisesini yırttı ve koltuk altına büyük bir bıçak sıkıştırdı. Ardından, ketçapı aşık olduğu kadının üzerine boca etti.

SOKAKTA DUDAK DUDAĞA


Eski bir mahkum olduğu öğrenilen de Jesus, Araujo'nun fotoğrafını çekerek Simoes'i onun öldüğüne ikna etti.

Üç gün sonra, de Jesus ve Araujo'yu sokakta dudak dudağa gören Simones neye uğradığını şaşırdı. Polise başvuran Simones, de Jesus'un bin dolarını çaldığını iddia ederek suç duyurusunda bulundu.

Polis, olayda adı geçen üç kişiye de gözaltına alırken, polis şefi Marconi Lima, “Sekiz yıllık meslek hayatımda böyle bir olayla karşılaşmadım” yorumunu yaptı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com