Brezilya'dan Cimbom'a haber var

Brezilya'dan Cimbom'a haber var
Galatasaray'ın transfer hedefinde olduğu iddia edilen Brezilyalı sol bek Carlinhos konusunda Fluminense kulübü başkanı Peter Siemsen açıklamada bulundu.
Galatasaray'ın transfer gündeminde olan Brezilyalı sol bek Carlinhos için Fluminense Başkanı Peter Siemsen açıklamalarda bulundu. Siemsen, Galatasaray'dan bir teklif aldıkları doğrularken; Carlinhos'u satma gibi bir düşüncelerinin olmadığını ifade etti.
 
Brezilya'da yayın yapan bir radyoya özel röportaj veren Peter Siemsen, "Oyuncumuzun bizimle kontratı var ve bir sözleşme fesih bedeli var. Eğer Galatasaray bu ücreti getirir ve Carlinho da gitmek isterse bu transfer gerçekleşir ama bizim oyuncumuzu satmak gibi bir düşüncemiz yok." şeklinde konuştu.
 
Galatasaray'ın Carlinhos için 2.7 milyon dolarlık teklif yaptığı ancak Brezilyalı sol bekin sözleşme fesih bedelinin 5 milyon dolar olduğu ve sarı-kırmızılı yönetimin bu rakamı getirmesi halinde transferin gerçekleşebileceği belirtildi.
 
Fluminense'nin ilgi gören bir diğer oyuncusu ise Wallace... 18 yaşındaki sağ bek Chelsea tarafından isteniyor. Chelsea, Portekizli oyuncu Deco'nun Fluminense'ye satışının ardından Wallace'ın haklarının yüzde 40'ını sahip olmuştu.
 
Carlinhos'un yanı sıra Wallace hakkında da açıklamalarda bulunan Peter Siemsen, ''Bir çok takım bize fiyat sorup teklif verdi fakat biz şu anda teklif almak istemiyoruz. Oyuncularımıza yatırım yapıp başarılı olmak istiyoruz.'' dedi (EAK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com