Britney Spears'in başı dertte!

Britney Spears'in başı dertte!
ABD'li ünlü şarkıcı Britney Spears, dolandırıcılık ve para kaçırmakla suçlanıyor

ABD'li ünlü şarkıcı Britney Spears'in başı çıkardığı parfüm nedeniyle dertte! Spears 10 milyon dolar ödemeyi kabul etti

ABD'li ünlü şarkıcı Britney Spears son çıkardığı parfümünün pazarlama haklarını anlaşma yaptığı firmadan bir başkasına sattı. Hakkında dava açılan şarkıcı, ilk başta hiç ödeme yapmayacağını söylemesine karşın 10 milyon doları gözden çıkardı.

ARKADAN İŞ ÇEVİRDİ
Mart 2011'de açılan davada Spears, dolandırıcılık ve para kaçırmakla suçlanıyor. Davanın daha fazla uzamasını istemeyen sanatçı en sonunda 10 milyon doları ödeyeceğini açıkladı. 'Radiance' isimli parfümünü ünlü şarkıcı için sıfırdan ortaya çıkartan Brand Sense firması Spears'tan bunun karşılığında satışlarından yüzde 35'lik komisyon istedi. Ancak bunu çok bulan sanatçı, sessiz sedasız başka bir kozmetik devi 'Elizabeth Arden'le yıllık 15 milyon dolarlık anlaşma imzaladı. Bunu tesadüfen öğrenen Brand Sense firması da kendini satış payına dahil etmeyen Spears'a dava açtı.

KOMİSYONU ÇOK BULDU
Britney Spears'ın babası James Parnell Spears verdiği bir röportajda kızının yüzde 35'lik komisyonu çok bulduğunu, bu yüzden ödemeyi reddettiğini açıkladı. Sanatçının babası Spears, uzun bir dönem psikolojik rahatsızlığından dolayı kızının servetini kontrol ediyordu.(SNK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com