Brozek Seferi...

Brozek Seferi...
Üç dil bilen yeni yönetici Tuncay Bekiroğlu, Wisla Krakow'un ikiz yıldızı Pawel ve Piotr Brozek'in transferini bitirmek üzere Polonya'ya gitti.

Trabzonspor, bir futbolcu için çıktığı Avrupa turundan iki yıldızla dönüyor... Bordo-mavililer, sezon başında da transferi gündeme gelen Wisla Krakow'un ikiz yıldızları Piotr Brozek ve Pawel Brozek'in işini bitirmek üzere... İki hafta önce yapılan genel kurulda başkan Sadri Şener'in yönetim listesine giren yeni yönetici Tuncay Bekiroğlu, transferi bitirmek için Polonya'ya gitti. MAN firmasının genel müdürlüğünü yapan ve 3 yabancı dil bilen Bekiroğlu, Brozek kardeşler için Wisla Krakow kulübüyle masaya oturdu.

Paket fiyat: 4 milyon euro
Teknik direktör Şenol Güneş'in belirttiği "Forvet ve sol beke alternatif isimler arıyoruz" sözlerine uyan sol bek Piotr Brozek ve forvet oyuncusu Pawel Brozek'in de Trabzonspor'a gelmeye sıcak baktığı öğrenildi. Glowacki'den Trabzon'la ilgili bilgi alan Brozek kardeşlerin maliyeti de cazip... 3 yıldır Wisla Krakow formasıyla istikrarlı bir grafik çizen Piotr ve Pawel Brozek kardeşlerin toplam 4 milyon euro'ya transfer edileceği öğrenildi.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com