Bu 3'lü Osman Pamukoğlu'nu çileden çıkarttı!

Bu 3'lü Osman Pamukoğlu'nu çileden çıkarttı!
Hakkari’de Asteğmenlik yaptığını öne süren bir kişi TV kanalına çıkıp ‘’Osman Pamukoğlu’nun foyasını ortaya çıkaracağım’’ dedi. Ancak somut hiçbir şey anlatamadı. Pamukoğlu çok kızdı

Hak ve Eşitlik Partisi Genel Başkanı, emekli Tümgeneral Osman Pamukoğlu, Beyaz TV’de yayınlanan ve ‘’Pamukoğlu’nun foyasını ortaya çıkaracağını’’ iddia eden bir Asteğmen ile yapılan programa çok kızdı. Pamukoğlu’nun hayatında hiç görmediğini itiraf edip, kayda değer bir açıklama da yapamayan Asteğmen’e ‘’Kara Cahil’’ diyen Pamukoğlu, Beyaz TV’de bu programı yapan Latif Şimşek, Rasim Ozan Kütahyalı ve Ümit Zileli için de ‘’Yalakalar, müptezeller, beslemeler’’ dedi.

Pamukoğlu Beyaz TV hakkında dava açacağını da belirterek ‘’Hükümet yalakası bir TV kanalında program yapan beslemelerle, Asteğmen olarak görev yapan bir kara cahil tarafından, çadır tiyatrolarında bile görülmeyecek biçimde gülünç bir oyun sergilenmiştir.. Bu kanal ve programdaki müptezeller için, hukuki ve cezai dava açılacaktır. 1993-1995 yılları arasında şehit ve gazi olan yüzlerce askerlerimize ve o dönemde görev yapan 4 bin subay ve astsubay ile 55 bin askere terbiyesizlik yapanların, cehalet ve maskaralıklarını gözler önüne sereceğim’’ dedi.

TELEFON JOKERİ

Programa katılan ve 1994 yılında Hakkari’de Asteğmen olduğunu öne süren Mehmet Çemçem adlı kişi, Dağ Komando Tugay Komutanı Pamukoğlu’nun yasa dışı emirler verdiğini öne sürdü ancak iddialarını ispatlayamadı. Çemçem, Pamukoğlu’nun bir köy için ‘’Taş üzerinde taş, omuz üzerinde baş kalmayacak’’ dediğini iddia edince Rasim Ozan Kütahyalı ‘’ Pamukoğlu köylüleri katledin talimatı vermiş, savcılar Pazartesi günü harekete geçsin’’ dedi. Ancak Çemçem bu köyün adını bile veremedi.

Programa telefonla katılan ve telsizcisi olduğunu öne süren bir er ise, Çemçem’i övünce seyircilerden ‘’Çemçem telefonla joker hakkını kullanıyor’’ mesajları geldi. Çemçem’in ‘’Foyasını meydana çıkaracağım’’ demesine rağmen Pamukoğlu hakkında somut bir bilgi verememesi üzerine Rasim Ozan Kütahyalı ‘’Korkma anlat, bir canımız var’’ diyerek Çemçem’i sıkıştırdı ancak sonuç alamadı. (BCK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Fox TV’ye çirkin saldırı14 Ocak 2015 Çarşamba 12:55
 • Yandaş medya açık açık hedef gösterdi14 Ocak 2015 Çarşamba 12:45
 • Havuz yazarı konferanstan kovuldu13 Ocak 2015 Salı 13:24
 • Economist: Türk medyası için zor zamanlar09 Ocak 2015 Cuma 11:04
 • “AKP basını bitirdi“09 Ocak 2015 Cuma 10:26
 • "Bu ayıp, bu kan asla temizlenemeyecek"08 Ocak 2015 Perşembe 16:50
 • Atilla Taş'tan olay yaratan 'Yüce Divan' tweeti!06 Ocak 2015 Salı 11:11
 • Hülya Avşar'dan Sözcü'ye dava!25 Aralık 2014 Perşembe 10:49
 • Milliyet'te deprem, hangi isimlerin görevine son verildi?17 Aralık 2014 Çarşamba 11:27
 • Abdülkadir Selvi'nin kafası karıştı15 Aralık 2014 Pazartesi 10:54
 • Çok Okunanlar
   Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
   Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
   E-Posta: info@sansursuzhaber.com