Bu Açıklamalar Tartışma Yaratacak!

Bu Açıklamalar Tartışma Yaratacak!
Kazakistan ve Belçika galibiyetleri sonrası 100'er bin TL alan milli oyuncuların benzer paraları kulüplerinden de bekleyerek kendilerini zor durumda bıraktığını ima etti..

F.BAHÇE Sportif Direktörü ve Teknik Sorumlusu Aykut Kocaman, Gençlerbirliği maçının ardından farklı bir konuya dikkat çekti. Basın toplantısında, sakatlığı nedeniyle kadroda bulunmayan Özer’in milli takıma çağrılmasının sorulması üzerine konuşan Kocaman, ay yıldızlı formanın gereğinden yüksek primlerle bir cazibe merkezi haline getirildiğini belirtti.

Gündemdeki tartışma

Tam da A Milli Basketbol Takımı’na Dünya 2’nciliğinin ardından verilen 28.5 milyon TL’lik ödülün tartışıldığı ve A Milli Futbol Takımı’nın Kazakistan ve Belçika galibiyetlerine karşılık aldığı 100’er bin TL’lik prim örneğinin olduğu bir dönemde gelen Kocaman’ın yorumu şöyle:“Milli takım baştan aşağı cazibe merkezidir, bunu çeşitli enstrümanlarla farklılaştırmaya gerek yok. Çok yüksek primler veriliyor, buna gerek var mı? Bu konuda biraz daha kontrol ele alınmalı. Bunu farklılaştırmaya gerek yok.”

Gökhan’a gönderme

Kocaman’ın bu açıklaması ile aynı yüksek primleri kulübünden de bekleyen oyuncuların kendilerini zor duruma düşürdüğünü ima ettiği sanılıyor. Ayrıca, sakatlığı tam geçmeden milli takıma giden futbolcusu Gökhan Gönül’e de gönderme yaptığı ileri sürüldü.

Hürriyet

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com