Bu Aşk Çok Konuşulur!

Bu Aşk Çok Konuşulur!
Habertürk yazarı Ece Temelkuran Sırrı Süreyya Önder ile aşk yaşıyor.

Twitter dünyası bu aşkı konuşuyor.. Bir yazar ile bir vekil adayının aşkı.. Ece Temelkuran ve son dönemin popüler isimlerinden Sırrı Süreyya Önder..Twitter'da dönmeye başlayan bu aşk iddiası ortalığı karıştırdı..

ECE TEMELKURAN CEVAP VERDİ

"Habertürk yazarı Ece Temelkuran ile Sırrı Süreyya Önder aşk yaşıyor" iddiası Twitter'ı karıştırdı.. İkilinin 2 aydır birlikte olduğunu iddia eden kullanıcılara Temelkuran'dan cevap gecikmedi... Temelkuran attığı tweette "Sırrı Önder, dünya ahret kardesim ve en yakin dostlarimdan biridir. Bunu da soylemek zorunda biraktiniz ya... Ne diyeyim canınız sagolsun." dedi.

BAĞIMSIZ ADAY OLDU YAZARLIĞI BIRAKTI

Geçtiğimiz yıl eşinden boşanan Ece Temelkuran'ın ismi o günden beri kimseyle anılmadı.. Yönetmenlik, sinema oyunculuğu, senaristlik, müzik yapımcılığı yapan Sırrı Süreyya Önder BDP'nin desteklediği bağımsız adaylar arasına katılmadan önce Radikal gazetesinde köşe yazarlığı yapıyordu..

Aynı zamanda iki hızlı aktivist olan ikiliyi son dönemde sıkça bir arada gördük.. Nevruz'da Diyarbakır'da, Ahmet Şık'a- Nedim Şener'e destek eylemlerinde ve YSK'nın veto krizi sonrası BDP'nin yaptığı eylemlerde bir aradaydılar..

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com