Bu ayrılık reklam mı?

Bu ayrılık reklam mı?
Engin Altan Düzyatan ve Özge Özpirinçci ayrılığının reklam için olduğu iddia edildi.

Evlilik hazırlıkları yaparken ayrılık haberleri gelen Engin Altan Düzyatan ve Özge Özpirinçci çifti hakkında reklam dedikoduları çıkmaya başladı. Beş yıldır birlikte olan çiftin reklam yapmak için ayrıldığına dair çıkan haberler üzerine Engin Altan Düzyatan gazeteci Cengiz Semercioğlu'na konuştu. Bugünkü köşesinde Altan'ın açıklamalarını yazan Semercioğlu reklam iddialarının asılsız olduğunu yazdı.

Cengiz Semercioğlu'nun yazısında yer verdiği o açıklamalar;


    "Ama bu ayrılık için bile reklam dendi... “5 yıl boyunca örnek çifttik de, ayrılınca mı kötü olduk. Reklam için ayrılık olur mu, bizden böyle bir şey yapabileceğimizi nasıl düşünürler” diye dert yandı Engin Altan Düzyatan...Haklı... Bizim magazin dünyası günümüz genç kuşak oyuncularını, eski şarkıcılarla, magazin dünyasının eski kahramanlarıyla karıştırıyor hala...Genç kuşak oyuncularla ilgili eski magazin anlayışıyla haberler yapılıyor.

    Bu ayrılığa reklam demek de aynen öyle bir şey işte. Ben, “Kafana takma” desem de... “Reklam peşinde olsak 5 yıllık beraberliğimiz boyunca bunun reklamını fazlasıyla yapardık.Sadece bir kez Marie Claire dergisine birlikte röportaj verdik. O kadar reklam teklifi geldi, hiçbirini kabul etmedik” diyerek dert yandı Engin... Bugüne kadar hiçbir rol arkadaşıyla aşk yaşamamış...Çünkü öpüşse de, rol gereği yatağa da girse de rol arkadaşına o gözle bakamayacağını söylüyor. Hayatımda bir kez rol arkadaşıyla birlikte olmuş, o da Özge... “Onunla da 5 yıl sürdü ilişkimiz” diyor...
" (MRE)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com