Bu bayram kim, nerede?

Bu bayram kim, nerede?
Ünlü isimler nerede sahne alacak?

sansürsüzhaber / Sinem Şengünlü

Sevilen sanatçılar, her bayram olduğu gibi bu bayramı da çalışarak geçirecek.

İşte bayramın bereketinden nasibini alacak olan ünlü isimlerin sahne takvimi:

Arife günü bile sahne aldılar!

Ünlü diva Bülent Ersoy ve pop müziğin gözde ismi Demet Akalın bayram arifesinde sahne alarak, açılışı yapan isimler oldu. İki ünlü Kıbrıs'ın farklı mekanlarında sevenleriyle buluştu.

Rekor onlarda!

Son dönemde yaptığı bestelerle adından sıkça söz ettiren Gülşen bayram boyunca sahneden inmeyecek. Güzel şarkıcı Hollanda, Eskişehir ve Antalya'da vereceği konserlerle bayramın üç günü de sevenlerine şarkılarıyla seslenecek.


Gülşen gibi bayramın üç günü çalışacak olan bir diğer isim ise Hadise. Erol Köse'nin Twitter'da diline doladığı Hadise bayramın ikinci ve üçüncü günü Kıbrıs'ta, son günü ise Antalya'da sahne almaya hazırlanıyor.

 

Eski sevgililer aynı şehirde!

Antalya'da sahne alacak diğer ünlü isimler ise; Ajda Pekkan, Kubat, Candan Erçetin, Sertab Erener, Funda Arar, Demet Akalın.

Bayramda Antalya'da konser verecek olan ünlü isimlerin arasında Deniz Seki ve Hüsnü Şenlendirici'nin bulunması da dikkat çekici. Olaylı bir birliktelik yaşayan eski sevgililer Antalya'nın Belek ve Alanya ilçelerinde sahne alacak.

 

Kıbrıs'ta ünlüler geçidi


Bayramda Kıbrıs'ta sahne alacak olan ünlülerin başında Serdar Ortaç, Volkan Konak, Funda Arar, Yıldız Tilbe, Gülben Ergen, Kibariye bulunuyor.
Sevilen sanatçı Sibel Can ise Kıbrıs ve Antalya'da sahne almaya hazırlanıyor.

Güzel şarkıcı Bengü ise, bayramda Afyon'da sahne alacak.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com