'Bu benim eserim proje çalışması'

'Bu benim eserim proje çalışması'
Kütahya'nın Gediz ilçesinde, "Bu Benim Eserim Proje Çalışması" konulu eğitimciler toplantısı yapıldı

Kütahya'nın Gediz ilçesinde, 'Bu Benim Eserim Proje Çalışması' konulu eğitimciler toplantısı yapıldı
Kütahya Valiliği İl Milli Eğitim Müdürlüğü EARGED (Eğitimi Araştırma ve Geliştirme Dairesi Başkanlığı) Birimi Proje İl Çalışma Grubu tarafından Gediz Mustafa Necib Alayeli (MNA) Anadolu Lisesi Toplantı Salonunda yapılan 'Bu Benim Eserim Proje Çalışması' konulu toplantı iki oturum halinde gerçekleştirildi.
Toplantıya Kütahya Valiliği İl Milli Eğitim Müdürlüğü EARGED Birimi Proje İl Çalışma Grubu Başkanı Kütahya İl Milli Eğitim Şube Müdürü Necmi Özen ve çalışma grubu üyeleri Alparslan Mercan ve Cengiz Coşkun, Gediz İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Zekeriya Ünal, İlçe İlköğretim okul müdürleri, Matematik, Fen ve Teknoloji Öğretmenleri katıldı.
Toplantıda bir konuşma yapan Kütahya İl Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü Necmi Özen, eğitim ve eğitim sürecinin en önemli parçası olan 'Bu Benim Eserim Proje Çalışması'nın asıl amacının öğrencilerin bu sürece etkin katılımını sağlayarak öne çıkarılamayan beceri ve kabiliyetleri açığa çıkarmak olduğunu söyledi.
Kütahya İl Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü Necmi Özen, Projelerin önemi üzerinde durarak mutlaka proje yapılması gerektiğini ve tüm katılımcılarla aynı beklentileri paylaştıklarını belirtti. Önceki yıllarda hazırlanan projeler hakkında bilgi veren Şube Müdürü Necmi Özen, bu projelerin özellikleri, proje hazırlık aşamaları ve proje değerlendirme süreçleri ile ilgili açıklamalarda bulunarak, bu süreç içerisinde her türlü rehberlik ve yardım konusunda İl Milli Eğitim Müdürlüğü EARGED Birimi Proje İl Çalışma grubu olarak iş birliğine hazır olduklarını ifade etti.
Toplantının ikinci bölümünde, EARGED Birimi Proje İl Çalışma grubu üyeleri Alparslan Mercan ve Cengiz Coşkun tarafından katılımcılara proje kavramı, proje hazırlık süreci, proje ortakları, örnek projeler ve değerlendirmelerine ilişkin konularda detaylı bilgiler aktarıldı.
Toplantı daha sonra yapılan soru-cevap çalışmaları ile son buldu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com