Bu benzetme Nurgül'ü şaşırttı

Bu benzetme Nurgül'ü şaşırttı
Nurgül Yeşilçay’a Roma’da ‘Monıca Belluccı’ benzetmesi

Roma II. Türk Film Festivali’nin açılış galasına katılan oyuncu Nurgül Yeşilçay, güzelliğiyle adından söz ettiren Monica Bellucci’ye benzetilince şaşkına döndü.

Gala öncesi düzenlenen kırmızı halı geçişinde boy gösteren oyuncu Nurgül Yeşilçay, kendisini fotoğraflayan muhabirler tarafından İtalyan meslektaşı Monica Bellucci’ye benzetildi. Yeşilçay, kendisine bu durumu aktaran Türk gazetecilere, "Ay inanmıyorum" diye tepki verdi.

HABERİN VİDEOSU İÇİ TIKLAYIN!

Bellucci’nin kendisi açısından önemli bir sembol olup olmadığı sorulan Yeşilçay, "Tabii güzellik açısından önemli. Çarpılırız eğer 'Güzel değil' dersek" dedi. Kanal D’de yayınlanan 'Sultan' adlı dizideki aynı isimli karakteri kanıksamaktan ziyade oynadığı rolü sevdiğini söyleyen Nurgül Yeşilçay, Türk filmiyle ilgili yurtdışında festivallerin gerçekleştiriliyor olmasını, "Bence zaten çok iyi yönetmenlerimiz var ve çok iyi festivallerde, çok iyi filmler seyrettiriyorlar. Ferzan da İtalya’da çok tanınan bir insan ve bu festivale ön ayak olması çok önemli. Onun ön ayak olması da zaten İtalyanları Türk Sineması’na dikkat çekmeye çağırıyor" diye konuştu.

Bir İtalyan filminde rol almak isteyip istemeyeceği sorulan Yeşilçay, "Bölge olarak ayırmıyorum aslında. Sevdiğim, hoşlandığım herhangi bir senaryo ile herhangi bir yönetmen ve oyuncularla çalışırım" dedi.(SNK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com