Bu da Hırsızların Yumurtalı Eylemi!

Bu da Hırsızların Yumurtalı Eylemi!
Marmaris'te bir haftada 10 ev, pencerelerine yumurta atıldıktan sonra soyuldu. Polise göre hırsızlar yumurtayı atıp 1 gün bekliyor, temizlenmediğini görünce de evde kimsenin olmadığını anlayıp soygunu gerçekleştiriyordu..

Muğla Marmaris'te, son bir hafta içerisinde pencerelerine yumurta atılan 10 evden hırsızlık yapıldı. Soruşturmayı derinleştiren polis, hırsızların soygundan önce yumurtayla keşif yaptığını belirledi. Hırsızlar, evlerin pencerelerine yumurta atıyor, ertesi gün temizlenmediğini görünce de 'kimse yok' diyerek soygunu gerçekleştiriyordu.

1 haftada 10 evi soydular
Orhaniye Mahallesi'nde, son bir hafta içerisinde kapısı zorlanarak girilen 10 evden para, ziynet eşyası ve çok sayıda elektronik eşya çalındı. Hırsızlık yapılan evlerdeki ortak özelliğin, pencere veya balkon camlarına yumurta atılması olduğu ise polisin dikkatini çekti. Hırsızların önce evlerin balkon ve pencerelerine yumurta attıkları, ertesi gün lekenin temizlenmediğini görünce de eve girip, değerli ne varsa çaldıkları belirlendi. Mağdurlardan Binnur Demirkan, “Evde yoktuk, döndüğümüzde hırsız girmişti. Balkonda ve camlarda yumurta lekeleri vardı. Ne olduğunu anlayamamıştık. Ancak bunun hırsızlıkla alakalı olacağını hiç düşünmemiştik” dedi. Polis, yumurtalı hırsızların peşinde...

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com