Bu da su ödeme kuyruğu!..

Bu da su ödeme kuyruğu!..
Kütahya'da vatandaşlar su faturalarını ödmek için Kütahya Belediyesi su ödeme merkezi önünde uzun kuyruklar oluşturdu.

Kütahya'da vatandaşlar su faturalarını ödmek için Kütahya Belediyesi su ödeme merkezi önünde uzun kuyruklar oluşturdu.
9 günlük bayram tatilinin bitmesi ile birlikte vatandaşlar biriken faturalarını ödemek için fatura ödeme merkezleri önünde uzun kuyruklar oluşturuyor. Kütahya'da dün su faturalarını ödemek için Kütahya Belediyesi su faturası ödeme merkezi önünde uzun kuyruklar oluşturan vatandaşlar saatlerce beklerdiklerini beliriterek oluşan bu durma tepki gösterdiler.
Su faturalarını veya su kartlarına kontör yüklemek için belediyeye geldiklerini belirten vatandaşlar, saatlerce bekledikten sonra faturalarını ancak ödeyebiliklerini mevcut gişelerin yeterli olmadığını gişe sayısının artırılması gerektiğini dile getirdiler.
İşlerini güçlerini bırakıp su faturası ödemek için belediyeye gittiklerini belirten vatandaşlar;' Sadece bayramdan dolyı böyle kalabalık olmuyor her su faturası ödeme döneminde burada böyle uzun kuyruklar meydana geliyor. Bununda en önemli nedeni ise gişe saysının yetersiz olmasıdır. Çünkü bu gişelerde hem kartlara su miktarı yükleniyor hemde su faturaları ödeniyor. Biz vatandaşlar olarak Türkiye'de sürekli kuyruklarda beklemek zorunda kalıyoruz. Bir su faturası ödemek için neredeyse bütün günümüz kuyrukta geçiyor. Aynı zamanda burası çok havasız ve insalar kokudan içeride bile beklemek istemiyorlar. Yaşlı insanlar ve emekli insanlar bu kuyruklara zor dayanabiliyorlar. Bu duruma Kütahya Belediyesi'nin bir çözüm bulması gerekiyor.' şeklinde oluşan duruma tepkilerini dile getiriyorlar

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com