Bu elbise seçimi unutturdu

Bu elbise seçimi unutturdu
Başkan adaylarının katıldığı tartışma programında bir asistanın elbisesi herşeyi gölgede bıraktı.

Meksika'da Pazar günü yayınlanan başkanlık seçimleri ile ilgili tartışma programında prodüksiyon asistanının giydiği seksi elbise tartışma yarattı.

HABERİN VİDEOSU İÇİN TIKLAYIN!

Programı düzenleyen ekip ülkeden özür dilemek zorunda kaldı. Sandık başında dikkat çekici elbisesiyle tartışma yaratan prodüksiyon asistanının eski bir model olduğu açıklandı.

Asistanın programdaki görevi adayların konuşma sıralarını belirleyen kartları dağıtmaktı. Meksika Seçim Komisyonu kadının göğüs dekolteli dar beyaz elbisesinin izleyicilerin önemli konulara odaklanmasını engellediğini söyledi.

SEÇİME DAMGA VURAN ASİSTAN

Bir basın açıklaması yayınlayan Seçim Komisyonu ''Seçimlere katılan adayların karşı karşıya geldiği ilk tartışma programında asistanlardan birinin giyim tarzının o kadar dikkat çekici oluşu bir prodüksiyon hatasıydı. Hem izleyicilerden hem de adaylardan özür diliyoruz'' dedi.

RAHATSIZ EDİCİ

Komisyon tartışma yaratan modeli özel bir prodüksiyon firmasının işe aldığını söyledi.

Modelin isminin Julia Orayen olduğu açıklandı.

Prodüktör Jesus Tapia Bayan Orayen'i işe almalarının nedeninin iş için başvuran diğer iki adaydan daha kısa boylu olması olduğunu iddia etti.

Tapia ''Diğer adayların boylarıyla karşılaştırdım ve onda karar kıldım'' dedi. Prodüktör ayrıca iş için ''güzel, genç, taze'' birini aradığını da söyledi.

Tapia giyeceği elbiseyi Orayen'in kendisinin seçtiğini ve yayın öncesindeki panik nedeniyle elbisenin gözden kaçtığını söyledi.

Meksika'nın ilk kadın Başkanı olmayı hedefleyen Josefina Vazquez Mota asistanın elbisesinin programın ciddiyetine gölge düşürdüğünü söyledi.

Seçim komisyonu üyesi Lorenzo Cordova seçim sürecindeki önemli bir olayın ''rahatsızlık verici bir olay''ın gölgesinde kalmasını üzüntü verici bulduğunu söyledi.

Program Temmuz ayında yapılacak Başkanlık seçimleri öncesinde 4 adayın karşı karşıya geldiği ilk oturumdu.

İkinci tartışma programı 10 Haziran'da. (NSK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com