Bu fotoğrafı Kılıçdaroğlu çekti

Bu fotoğrafı Kılıçdaroğlu çekti
Dünyanın en büyük fotograf sanatçılarından Ara Güler, konuk olduğu bir televizyon programında "Kılılçdaroğlu ya da Erdoğan'ın fotografını çeker misiniz" sorusuna, "ne çekeceğim onlar benim fotografımı çeksin" karşılığını vermişti. Bugün ise usta gaztecini

SANSÜRSÜZHABER.COM - Dünyanın en büyük fotoğraf sanatçılarından Ara Güler, CNN Türk ekranlarında yayınlanan “Soru-yorum” programında gazeteci Cüneyt Özdemir’in konuğu olmuş, Özdemir’in  "Kılılçdaroğlu ya da Erdoğan'ın fotoğrafını çeker misiniz" sorusuna, "ne çekeceğim onlar benim fotoğrafımı çeksin" karşılığını vererek şaka ile karışık bir söylemde bulunmuştu. Sivri dili ve neşeli ifadeleri ile tanınan usta foto muhabir, daha sonra bugüne değin pek çok siyasinin fotoğraflarını çektiğini ve Kılıçdaroğlu’nun da Erdoğan’ının da fotoğrafını çekmek istediğini ifade ederek, bu sözünün bir şaka olduğunun altını çizmişti.

Bugün ise, CHP’li Bakırköy Belediyesinde düzenlenen bir programa davet edilen Ara Güler’in Ahmet Hakan ile birlikte yemek yerken çektirdikleri karenin sahibi CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu oldu.


Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, farklı inançların yan yana kardeşlik içinde yaşayabileceğinin anlatıldığı 'Nar Taneleri' isimli tiyatro Oyununun galasına katıldı. Kılıçdaroğlu, oyunun galasına katılan Fotoğraf Sanatçısı Ara Güler ile Hürriyet Gazetesi Yazarı Ahmet Hakan'ı aynı karede buluşturdu. Kılıçdaroğlu, Ara Güler'i tek başına da görüntüledi.Bakırköy Belediyesi ve Yeşilköy Ermeni Okulu'ndan Yetişenler Derneği'nin katkılarıyla hazırlanan ve Nar Taneleri Folklor ve Tiyatro Topluluğu tarafından sahnelenen“Nar Taneleri” isimli galasına CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu da katıldı. Kılıçdaroğlu, ”Tamamen amatör sanatçılardan kurulu tiyatronun performansını çok beğendim”dedi.

Bakırköy Belediye Başkanı Ateş Ünal Erzen ve Yeşilköy Ermeni Okulundan Yetişenler Derneği Başkanı Arev Cebeci’nin ev sahipliğinde gerçekleşen galaya CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun yanı sıra Türkiye Ermenileri Patrik Vekili Aram Ateşyan, CHP Genel Başkan Yardımcıları Gürsel Tekin, Sezgin Tanrıkulu, Faruk Loğoğlu, Genel Sekreter Bihlun Tamayligil, CHP Milletvekilleri Umut Oran, Aydın Ayaydın, Mevlüt Aslanoğlu, Süleyman Çelebi, Bakırköy Kaymakamı Yakup Vatan, tiyatro sanatçıları Müşfik Kenter, Üstün Asutay, Hürriyet Gazetesi Yazarı Ahmet Hakan ile fotoğraf sanatçısı Ara Güler de katıldı.Aram Gostanyan’ın özgün hikayesinden yola çıkan Hagop Ari Güleç’in yazdığı, Aytekin Özen’in oyunlaştırıp-yönettiği Nar Taneleri oyununda; özünde dil, din, ırk ayrımı gözetmeksizin, tüm farklı inançların, değişik kültürlerin yan yana, dostluk-kardeşlik içinde yaşayabileceği vurgulanıyor.

Oyunun ardından sahneye davet edilen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ”Tamamı amatör sanatçılardan kurulu olduğunu öğrendiğim tiyatromuzun muhteşem performansından sonra bize çıkıp fazla bir şey söylemek düşmez. Onlar birer nar tanesi. Ben de emeği geçen başta Bakırköy Belediye Başkanımız Ateş Ünal Erzen, Dernek Başkanı Arev Cebeci olmak üzere herkese çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

KEMAL KILIÇDAROĞLU, AHMET HAKAN İLE USTA’NIN FOTOĞRAFINI ÇEKTİ

Öte yandan galadan sonra verilen kokteyle de katılan Kemal Kılıçdaroğlu, oyunu izlemeye gelen usta fotoğraf sanatçısı Ara Güler ile Ahmet Hakan’ın fotoğrafını çekti.

Kemal Kılıçdaroğlu, yedi sezondur kapalı gişe oynayan Bakırköy Belediye Tiyatroları oyunlarını da izlemek istediğini belirtti. Kılıçdaroğlu, Bakırköy Belediye Başkanı Ateş Ünal Erzen’den oyunun sahnelendiği tarihi bina olan Yunus Emre Kültür Merkezi hakkında da bilgi aldı.

Usta gazeteci daha öncede Başbakan'ın elinden bir ödül alırken Erdoğan'ın kendi fotoğrafını çekmesini istemiş, Erdoğan'da Ara Güler'in bu isteğini geri çevirmemişti.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com