Bu haber olay yaratacak!

Bu haber olay yaratacak!
Destan'a 'inan'mıyorlar!

Survivor yarışmasıyla tekrar gündeme gelen 34 yaşındaki manken-şarkıcı Ebru Destan, Haziran ayında Automika Galeri'nin sahibi 29 yaşındaki Mete Okay İnan'la gizlice evlenmişti. İnanlar İnşaat'ın sahibi olan İnan Ailesi'nin genç ferdi Mete Okay İnan'ın bu evliliğine ailesinin karşı çıktığı yazılıp çizilmiş ama sonra suların durulduğu yolunda çeşitli haberler çıkmıştı. Önceki gün Sezen İnan'dan gelen e-posta, İnan Ailesi'nde işlerin iyice karıştığını gösteriyor. Mete Okay İnan'ın aile büyüğü olan Sezen İnan, başta Mete Okay'ın babası Oktay İnan ve annesi Ayşe İnan olmak üzere İnan Ailesi olarak Ebru Destan'ı gelin olarak kabul etmediklerini ve etmeyeceklerini söylüyor.

"KANSER OLAN ABİSİNİN GÖNLÜNÜ ALMAYA ÇALIŞIYOR"
Sezen Hanım, Ebru Destan'ın Okay İnan'ı çeşitli baskı ve stratejilerle evlenmeye ikna ettiğini, gizlice evlenmek için kandırdığını ve evlilik sözleşmesi imzalatmadığını iddia ediyor. "Sevgili Mete Okay her ne kadar annesinin, babasının ve kanser hastası olan abisinin gönlünü almaya çalışsa da aile, asla bu kadını gelin olarak görmüyor" diyen Sezen Hanım, "Ebru Destan'ın şeytani planları sonucu yapılan bu evlilik yüzünden yeğenimiz Mete Okay İnan ile de asla görüşmüyoruz" diye ekliyor.

"ÇIKARI İÇİN DİNİ BİLE KULLANAN BİR İNSANI KABUL EDEMEYİZ"

Sezen Hanım'ın zehir zemberek açıklamaları şöyle devam ediyor: "Ebru Destan'ın yaptığı şeytanca planlar son hızıyla devam ediyor ve hâlâ bizim oğlumuz bunu göremiyor. Nitekim aile büyüğümüz olan Mete Okay'ın babası Oktay İnan, son derece dinine bağlıdır ve hayat ve siyasi görüşü de bu doğrultudadır. Bunu bilen ve hayatımıza girmeye çalışan Ebru Hanım oğlumuzu da alıp kutsal topraklara, Umre'ye götürdü. Ailenin gözüne girmek ve kabul edilmek için dini bile kullanan bir insanı kabul etmemiz mümkün değildir." Sezen İnan, asıl bombayı yazının sonunda patlatıyor; İnan Ailesi, Mete Okay İnan'ı evlatlıktan atıp mirastan men etme davası açmaya hazırlanıyormuş.

AİLE KESİN KARARINI ÇOKTAN VERMİŞ

Aile bu konuda kesin kararını vermiş bile ve bugünlerde mahkemeye başvuracaklarmış. İnanlar İnşaat'ın sahibi olan İnan Ailesi, Mete Okay İnan'ın kendinden yaşça büyük Ebru Destan ile evlenmesi yüzünden karışmış durumda. Bakalım Sezen İnan'ın söylediği gibi Mete Okay İnan evlatlıktan atılacak mı yoksa hep beraber bin orta yol bulmayı başarabilecekler mi?

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com