Bu hikaye ölümle başladı

Bu hikaye ölümle başladı
Afyonkarahisar'ın Sandıklı ilçesine cenaze getiren ambulans, hızı limitini aşıp radara takılınca, 'haciz yakalamalı' olduğu ortaya çıktı.

Afyonkarahisar'ın Sandıklı ilçesine cenaze getiren ambulans, hızı limitini aşıp radara takılınca, 'haciz yakalamalı' olduğu ortaya çıktı. Cenaze camiye bırakıldıktan sonra ambulans yediemin deposuna teslim edildi.
Edinilen bilgiye göre, İstanbul'dan aldığı cenazeyi Afyonkarahisar'ın Sandıklı ilçesine götüren özel bir şirkete ait ambulans, hız limitini aşınca radar uygulamasına takıldı. Yapılan plaka sorgulamasında, aracın 'haciz yakalamalı' olduğu anlaşıldı. Ambulans önce cenazeyi indirmek üzere Sandıklı Ulucami'ye götürüldü, sonra da yasal işlemler yapılarak yediemin deposuna teslim edildi.
Yediemin deposu sorumlusu Uğur Yurtseven, üzerinde ambulans hasta nakil aracı yazan 34 DB 5043 plakalı aracı görünce hayrete düştüğünü söyledi. Yurtseven, bugüne kadar yediemin deposuna her marka ve model aracın hacizli olarak getirildiğini ancak ilk kez bir ambulansın geldiğini söyledi.
Yurtseven, "İlk defa bir ambulansın hacizli olarak geldiğini görüyorum. Bu araç cenazeyi indireceği yerde değil de yol üzerinde başka bir yerdeki trafik uygulamasında yakalansaydı cenaze sahipleri büyük sıkıntı yaşardı. Haciz yakalaması olan bir araçla cenaze taşımak büyük sorumsuzluk" dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com