Bu ikili çok tehlikeli

Bu ikili çok tehlikeli
Hollywood’un en sansasyonel iki oyuncusu Lindsay Lohan ve Kristen Stewart artık birlikte takılıyor.
Alkol, uyuşturucu ya da ihanet konu başlıklarıyla sık sık gündeme gelen Lindsay Lohan ve Kristen Stewart’ın sık sık görüşmeye başladığı ortaya çıktı.
 
ABD basınından The New York Post, 26 yaşındaki Lohan’ın Stewart ile ortak bir arkadaşları aracılığıyla tanıştığını ve ikilinin o günden bu yana birlikte takıldığını öne sürdü.
 
Geçtiğimiz hafta Stewart’ın sevgilisi Robert Pattinson’la birlikte Lohan’ı evine davet ettiği ve üç oyuncunun birlikte zaman geçirdiği belirtildi.

 
Lohan ve Stewart’ın yan yanayken kariyerlerinden ve medyanın göz hapsinde olmaktan nasıl kurtulacaklarına dair konuştukları dile getirildi.
 
Lohan’ın, kendisi gibi başı sürekli alkol ya da uyuşturucu nedeniyle derde giren aktör Charlie Sheen ile de yakın olduğu biliniyor.
 
Lohan daha önce aktör James Franco ve şarkıcı Lady Gaga gibi isimlerle de yakınlaşmış ancak bu dostluklar pek uzun sürmemişti.
 
Franco da Lady Gaga da Lohan’ın hakkında aktrisin çok da hoşuna gitmeyecek açıklamalarda bulunmuştu.
 
Dikkatsiz araba kullanma, polise yalan söyleme ve geçtiğimiz Haziran ayında yaptığı kazayı olay yerinde inceleyen polis memurlarının işlerini yapmalarına engel olma suçlarıyla yargılanan Lohan’ın davası, kısa bir süre önce 18 ay psikolojik tedavi görmesi ve 30 günlük kamu hizmeti yapması kararıyla sonlanmıştı.
 
Kristen Stewart ise Alacakaranlık filminde rol arkadaşı ve sevgilisi Robert Pattinson'ı son filminin yönetmeni Rupert Sanders ile aldatmıştı.
 
Evli olan Sanders’ın karısı bu olayın ardından boşanma kararı almıştı.(SNK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com