Bu illere kuvvetli yağış uyarısı

Bu illere kuvvetli yağış uyarısı
Meteoroloji, yağışların yarın sabah saatlerinden itibaren Edirne, Çanakkale ve Balıkesir ile Muğla, İzmir ve Aydın’da yerel olarak kuvvetli olması beklendiğini bildirdi.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nce yapılan son değerlendirmelere göre; bugün akşam saatlerinden itibaren Kıyı Ege, yarın Marmara’nın güneyi, Ege, Göller yöresi ile İç Anadolu’nun güney ve doğusunda, güneyli yönlerden kuvvetli ve kısa süreli fırtına şeklinde rüzgar beklendiği belirtildi.
 
Meteoroloji rüzgar nedeniyle meydana gelebilecek ulaşımda aksama, çatı uçması, ağaç devrilmesi, soba ve doğalgaz kaynaklı zehirlenmeler karşı vatandaşların dikkatli olması gerektiğini bildirdi.
 
Meteoroloji ayrıca yarın sabah saatlerinden itibaren Marmara’nın batısı (Edirne, Çanakkale ve Balıkesir’in batı ilçeleri) ile Kıyı Ege’de (Muğla, İzmir ve Aydın) yağışların yerel olarak kuvvetli olması beklendiğine dikkat çekerek, meydana gelebilecek sel, su baskını, heyelan, dolu, yıldırım gibi risklere karşı vatandaşları dikkatli olmaları yönünde uyardı. (CTK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com