Bu İnsanlar Stada Alınmayacak!

Bu İnsanlar Stada Alınmayacak!
Adnan Polat Başbakan Erdoğan'a yapılan protestolar hakkında konuştu..

Galatasaray Başkanı Adnan Polat, Türk Telekom Arena Stadı'nın açılış stadında yaşanan olaylar ilgili açıklamada bulundu.

Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena Stadı'nın açılış stadında yaşanan olaylar ilgili açıklamada bulunan Galatasaray Kulübü Başkanı Adnan Polat, "Bunları yapanlar Galatasaraylı olamaz, bir grup kendini bilmezin yaptığı hareketler olarak değerlendiriyoruz. Ama stat kameraları ve emniyetin kameralarından yapanları tespit edip, bir daha stada girmemeleri için gerekeni yapacağız" dedi.

BAŞBAKANIMIZA MÜTEŞEKKÜRİZ
5 senedir buu stadın yapılması için çok çaba sarfettik. Özhan Canaydın ile başbakan görüştüğünde toplantıda ben de vardım. Stadın yapım sürecinde sayın başbakanımız, tüm sorunlarla yakından ilgilendi, sorunların önceden çözümü için çaba sarfetti. Olay sadece stat değil. Yan yollarıyla, metro istasyonulyla çok büyük bir yatırımdan bahsediyoruz. Cendere'ye ininen ana yol da önümüzdeki dönemde tamamlanacak Bunlar için başbakanımıza müteşekkiriz.

BİR DAHA STADA GİREMEYECEKLER
Uzun süredür dünkü açılış için çalışıyoruz. Arkadaşlarımız 24 saat çalıştı. Dün herşey çok güzeldi ama bu stadın yapılışında çok büyük emeği olan başbakanımıza yapılan protestolar üzücüydü. Bunları yapanlar Galatasaraylı olamaz, bir grup kendini bilmezin yaptığı hareketler olarak değerlendiriyoruz. Bunlar düğün gününü mahvettiler. Ama stat kameraları ve emniyetin kameralarından yapanları tespit edip, bir daha stada girmemeleri için gerekeni yapacağız. yaşananlar için çok üzgün olduğumuzu bildiriyoruz. "

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com