Bu işe en çok o bozuldu!

Bu işe en çok o bozuldu!
Kılıçdaroğlu’nun Birgül Ayman Güler’in Aykırı Sorular isimli programa katılmasını yasakladığı iddiaları gündemi sallarken, konuya dair bir açıklama da programın sunucusu Enver Aysever’den geldi.

Aykırı Sorular programına katılması beklenen Birgül Ayman Güler programa katılmadı. Kemal Kılıçdaroğlu’nun izin vermediği programa CHP’li Ercan Karakaş katıldı.
 
Enver Aysever’de programın başında Birgül Ayman Güler’in programa katılmamasını eleştirdi. Aysever "Bu akşam Aykırı Sorular’da Birgül Ayman Güler akşamı idi. Daha önce duyurduk, burda olacaktı. Bizde soruları kendisine yöneltecektik. Başarılı olduğumuz başarısız olduğumuz zamanlar oldu hergün formda olduğumuzu iddia edemeyiz." dedi.
 
Aysever Birgül Ayman Güler’i programa nasıl davet ettiklerini ve katılmayacağını nasıl öğrendiklerini de açıkladı. Enver Aysever süreçle ilgili "hafta başında bir arkadaşım Birgül hoca programınıza katılırsa başarılı olur dedi. Aynı arkadaşım öğleden sonra tekrar aradı ve Birgül Ayman Güler’in katılamayacağını söyledi. Nedenini sorduğumuzda Kemal Kılıçdaroğlu'nun izin vermediğini öğrendik. Birgül hanım beni şimdiye kadar ne aradı ne maazaret bildirdi." diyerek açıkladı.
 
Enver Aysever programa katılamayan Birgül Ayman Güler için "burda olsaydı kendisini linç etmek için değil anlamak için soru soracaktık. Ercan Karakaş nasıl oldu da geldi. Hangi cesaretle geldi siyasetçiliğin sorumluluğuyla geldi." dedi.(SAK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com