Bu İşte Bir Yalnızlık Var yakında beyaz perdede!

Bu İşte Bir Yalnızlık Var yakında beyaz perdede!
Bu İşte Bir Yalnızlık Var filmi 13 Aralık’ta vizyona giriyor.
Tuna Kiremitçi'nin Bu İşte Bir Yalnızlık Var kitabının sinemaya uyarlandığı filmin başrollerini Özgü Namal ve Engin Altan Düzyatan paylaşıyor. Yapımcılığını Fida Film’in üstlendiği, yönetmenliğini Romantik Komedi filminin de yönetmeni olan Ketche’nin yaptığı “Bu İşte Bir Yalnızlık Var” filmi Vodafone Red’in katkılarıyla 13 Aralık’ta vizyona giriyor.  
 
Film kadrosunda Özgü Namal ve Engin Altan Düzyatan’ın yanı sıra; Emin Gürsoy, Gaye Gürsel, Ümit Erdim, Devrim Akın ve Merve Ateş’in de bulunduğu filmin konuk oyuncuları ise; Atiye, Turgut Berkes, Wilma Elles ve Polat Bilgin.
 
Filmin konusu ise şöyle: 
 
Birkaç yıl öncesinde bir rock grubunda çalan Mehmet (Engin Altan Düzyatan) eşinden boşanmış, müziği bırakmış yalnız bir adamdır. Onu hayata bağlayan tek şey haftada bir gün görebildiği kızı Ezgi'dir. Mehmet, senelerdir dostları olan Ayşe (Özgü Namal) ve eşiyle hala aynı apartmanda yaşamaktadır. Bir gece Ayşe'yle kocası arasında şiddetli bir kavga çıkar ve eşi evi terk eder. Mehmet durumu öğrenmek için Ayşe'nin kapısını çalar. Mehmet'in de Ayşe'nin de kaderleri o saniyeden sonra değişmiştir artık.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com