Bu İtiraf Çok Konuşulacak!

Bu İtiraf Çok Konuşulacak!
İtalya Başbakanı Berlusconi'nin gündemden düşmeyen seks skandalına adı karışan manken Maria Ester Garcia Polanco itiraf etti..

Dominik Cumhuriyeti kökenli manken Maria Ester Garcia Polanco (25), fuhuş iddiasıyla Milano Başsavcılığı'nın hakkında soruşturma açtığı İtalya Başbakanı Silvio Berlusconu ile cinsel ilişkiye girdiğini itiraf eden ilk kadın oldu. İtalyan La Repubblica Gazetesi'ne röportaj veren ve 389 sayfalık soruşturma belgelerinde adı geçen 14 kadından biri olan Polanco, para karşılığı ilişkiye girdiğini ise reddetti. Polanco'nun anlattıklarına göre aralarında 18 yaşından küçüklerin de bulunduğu kadınlarla ilişkiye girdiği iddia edilen 74 yaşındaki Berlusconi, acil müdahaleye gereksinim duyan beş yaşındaki kızının tedavi masraflarını üstlenmiş.

PAPA'DAN UYARI

Başbakan bunun dışında Polanco'ya şov kızı olarak televizyonunda iş de ayarlamış. Başbakanı “çok nazik ve cömert” olarak niteleyen Polanco, Milano'daki villada çıplak kadınların striptiz gösterilerini içeren âlemlerin yapıldığına dair iddiaları ise yalanladı ve “Normal parti ve akşam yemekleriydi” dedi. Bu gelişmelerin siyasi arenayı kızıştırdığı başkent Roma'da Papa 16'ncı Benedikt'den, Berlusconi'ye üstü kapalı uyarı geldi. Papa, konuşmasında “kamu görevi yapanların ahlak ve dinin öngördüğü doğrulara dönmeleri gerektiğini” söyleyerek Başbakan'a gönderme yaptı.

BERLUSCONİ: TELEFONUM DİNLENİYOR

Hakkındaki iddiaları siyasi kariyerine gölge düşürmek isteyen muhaliflerin komplosu olarak nitelendiren İtalya Başbakanı Berlusconi yargı mensuplarına ateş püskürdü. “Bu ülkede başbakanın telefonları dinleniyor. Normal bir demokraside başbakanın bu denli casusluk faaliyetine maruz kalması normal midir? Suça ilişkin bir duyum üzerine değil suç haberi uydurabilmek için dinliyorlar” dedi.


 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com