Bu itiraflara çok şaşıracaksınız!

Bu itiraflara çok şaşıracaksınız!
Ünlülerin temizlikle ilgili dudak uçuklatan itiraflarını okuyunca da onları hala aynı gözle görebilecek misiniz?

DİŞLERİMİ FIRÇALAMAYI SEVMİYORUM

Jessica Simpson, dişlerini fırçalamayı sevmediğini daha önce itiraf etmişti. "Dişlerimin kaygan olmasından hoşlanmıyorum" diyen Simpson, fırça yerine tişörtüyle dişlerini ovarak temizliyor.

TUVALETTEN ÇIKARKEN SİFON ÇEKMEM

Dünyanın en güzel kadınlarından biri olan Megan Fox, tuvaletten çıkarken sifon çekmeyi unuttuğunu itiraf etti. Fox evde temizlik yapmadığını ve kıyafetlerini de genellikle çıkardığı yerde bıraktığını da anlatmıştı.

SAÇ YIKAMAYA NE GEREK VAR

Alacakaranlık serisiyle ünlenen Robert Pattinson'ın da hijyen ile ilgili bir sorunu var. Pattinson, saçları yıkamanın o kadar da gerekli bir şey olmadığını düşündüğünü itiraf etmişti.

BİR ISLAKHAVLU YETER

Brad Pitt kusursuz bir görünüşe sahip ünlülerden biri. Ünlü aktör deodorant kullanmadığını itiraf etmişti. Ama belki de sırf doğayı düşündüğü içindir. Bunun yanısıra Inglorious Bastards filmindeki rol arkadaşı Eli Roth'a bazen duş alamadığı için hiç endişelenmediğini ıslak bir havluyla koltuk altlarını temizlediğini söylemiş.

DEODORANT KULLANMAM

Pitt'in adaşı Bradley Cooper da deodorant kullanmayanlardan. Bunu bir dergiye yaptığı röportajda açıklamıştı.

ÜÇ ÖLÇEK SU BİR ÖLÇEK VOTKA

Joan Rivers da deodorant kullanmayanlardan. Onun yerine su ve votka ile elbiselerinin güzel kokmasını sağlıyor. Formülü ise üç ölçek su ve bir ölçek votka. "Bunu koltuk altlarınıza sıkın ve bir daha asla kötü kokmayın" diye anlatmıştı Rivers.

O DA KULLANMIYOR

Hollywood'un en atletik adamlarından Matthew McConaughey de koku giderici kullanmıyor. Belki o da doğa dostu olduğu içindir.(SNK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com