Bu kadar Kişi Dinlenirken Hükümet Neredeydi?

Bu kadar Kişi Dinlenirken Hükümet Neredeydi?
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu 7 bin kişinin dinlenmesi ile ilgili konuştu.Kılıçdaroğlu "Benim merak ettiğim, bu kadar kişi dinlenirken hükümet neredeydi? Neden şikayet ediyor? Kendi yolsuzlukları ortaya çıktı diye mi"diye konuştu.

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu , TBMM’de gazetecilerin, “paralel yapı”nın telefon dinlediği iddiasıyla ilgili sorularını yanıtladı.  “Biz zaten dinleniyoruz. Bunu Sayın Erdoğan kendi grup toplantısında açıkladı. Hatta o kadar net açıkladı ki ‘Ey Kılıçdaroğlu, senin nefes alışını bile takip ediyoruz’ dedi. Bildiğimiz bir olay” ifadesini kullanan Kılıçdaroğlu, şunları kaydetti: 

“Benim merak ettiğim, bu kadar kişi dinlenirken hükümet neredeydi? Bu ülkede hükümet var mı, yok mu? Şimdi şikayet ediyor. Neden şikayet ediyor? Kendi yolsuzlukları ortaya çıktı diye mi? Ülke iyi yönetilmiyor. 11 yıldır yönetilmiyor.

Yönetenler diyorlar ki ‘Biz kandırıldık’. Bu da başka bir olay. Ülkeyi yönetiyorsunuz, birileri gelip sizi kandırıyor. Ve siz de şimdi itiraf ediyorsunuz. O zaman siz o koltukta oturamazsınız. Sizin şikayet etmeye hakkınız yok. O koltukta oturan adam sorunları çözer. Şikayet makamı değildir. Şikayet edecekse ayrılır, gelir muhalefete istediği kadar şikayet eder. “(mce)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com