Bu Kadar Olmaz Demeyin!

Bu Kadar Olmaz Demeyin!
Adana'da yayın yapan yerel Akdeniz Televizyonu'nun sabah kuşağında yayınlanan 'Akdeniz'de Sabah' programının yorumcuları, canlı yayında kurşun döktürdü...

Daha önce Kral TV Medya Grup Başkanlığı ve Star Televizyonu Genel Müdür Yardımcılığı görevini yapan gazeteci Yüksel Evsen tarafından satın alınan Akdeniz TV'nin en çok izlenen programlarından biri olan 'Akdeniz'de Sabah' isimli programda ilginç bir olay yaşandı.

Gazeteciler Aytekin Gezici, Armağan Kabaklı ve Coşkun Aktaş'ın hazırlayıp sunduğu ve gazete haberlerinin yorumlandığı sabah kuşağı programında canlı yayında kurşun döktürüldü.
Başlarına gelen aksiliklerden bıkan üç gazeteci, nazara bağladıkları aksilikler yüzünden saat 07.30 ile 09.30 arasında yayınlanan programda stüdyoya getirttikleri bir kadına canlı yayında kurşun döktürdü.

Gazeteci Aytekin Gezici'nin Kurban Bayramı'nda geçirdiği kaza sonucu çenesine dikiş atılmış, sağlığına kavuştuktan sonraki ilk programda ise canlı yayında fenalaşıp hastaneye kaldırılmıştı. Aynı zamanda televizyonun genel yayın yönetmeni olan programın diğer yorumcusu Coşkun Aktaş yeni aldığı aracı ile üst üste kaza geçirmiş, gazeteci Armağan Kabaklı da ciddi bir kaza atlatmış ve bir takım aksilikler yaşamıştı. Kendi kurduğu televizyonu satın alan Yüksel Evsen ise televizyonu satın almasının hemen ardından önce amcasını, bir hafta sonra ise yengesini kaybetmişti. Evren, ayrıca aracıyla küçük birkaç kaza yapmıştı.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com