Bu kez Erdoğan ofsayta düştü!

Bu kez Erdoğan ofsayta düştü!
Barzani katıldığı programda 'Şivan Perwer'i renk olsun diye ben getirdim' dedi.

Bülent Arınç'ı her söylediği sözde yalanlayarak ofsayta düşüren Erdoğan bu sefer kendisi ofsayta düştü. Diyarbakır buluşmasına Şivan Perwer'in katılımını kendisinin daveti gibi göstermeye çalışan Başbakan Erdoğan'ı Barzani yalanladı. Yaptığı konuşmada Dİyarbakır'da yaşananları anlatan Mesut Barzani; "Diyarbakır’a giderken renk olsun diye bir de Şivan Perwer’i getirdim. Aslında Şivan pek de istekli değildi, davetimi kırmadı. Çünkü o daha önce de birçok kez davet almıştı. Israr ettim, kırmadı, geldi." dedi.

Her fırsatta Ahmet Kaya ve Şivan Perwer gibi isimler üzerinden reklam yapan Erdoğan'ın barış için neler yapıyoruz mesajlı konuşmalarının da aslı olmadığı böylece ortaya çıktı.

AHMET KAYA'NIN EŞİ REDDETTİ

Erdoğan'ın aynı şov amaçlı hareketlerinden biri de Ahmet Kaya'nın cenazesini Türkiye'ye getirme konusunda oldu. Erdoğan'ın; "Ahmet Kaya'nın cenazesinin Türkiye'ye getirilmesi konusunda biz hazırız" sözüne Ahmet Kaya'nın eşi Gülten Kaya sert cevap verdi. Eşinin sürgüne gönderildiğini söyleyen Kaya; "nerede olduğu farketmez ama Ahmet ülkesinden sürgüne gönderildi, sürgünde kalacak' diyerek Erdoğan'ın teklifini reddetti. (MRE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com