Bu Kez Soran Değil Cevaplayan Oldu

Bu Kez Soran Değil Cevaplayan Oldu
Ayşe Arman'dan cesur açıklamalar..

Hürriyet gazetesinin seks yazılarıyla tanınan ve yaptığı radikal röportajlarla ön plana çıkan yazarı Ayşe Arman, bu kez röportaj yapan değil, röportaj veren oldu. Kuraldışı dergisinden Berin Yavuzlar'ın sorularını yanıtlayan Arman, kendisine dair her zamanki gibi cesur açıklamalarda bulundu..

İşte Berin Yavuzlar'ın kaleminden Ayşe Arman..

Hiçbir şeyden çekmedi sarı saçlarından çektiği kadar. Bir de endamından... Gerçi o hep sırtını döndü eleştirilere ve bildiğini okudu. Evet, özel hayat diye bir şey bırakmadı, evet seks hayatını yazdı, evet hep sivri şeyler yaptı. Birilerini hep rahatsız etti, birçoklarını da kendine hayran bıraktı. Oysa kimsenin bilmediği bir şey vardı; onun hayatta kendini en çok ortaya koyduğu yer, hatta belki de tek yer yazılarıydı. Ödülü, gerçek hikâyeler oldu. Gerçek insanların, gerçek hikâyeleri... O, Ayşe Arman. Türkiye'nin star gazetecisi. Çalışkan, hırslı, akıllı, şımarık, aklına koyduğunu yapan, yetenekli, seksi ve deli kadın. O olmasa buralar çok renksiz olurdu.

Güzelliği tanımlar mısın...
Zor be Berin. "Mühim olan ruh güzelliği" geyiği yapmak istemiyorum. Ama gerçek de bu: "Ruhu iyi insan, güzel insan." En azından benim için öyle.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com