Bu kitaba hepsi hayran

Bu kitaba hepsi hayran
Tüm dünyayı kasıp kavuran 'Fifty Shades of Grey' isimli kitap, Hollywood'u da esir aldı. Yıldızlar, kitabı başuçlarından ayırmıyor!

E.L. James'in kalema aldığı 'Fifty Shades of Grey', 'Fifty Shades of Darker' ve 'Fifty Shades of Freed' romanları, tüm dünyayı kasıp kavuruyor. Sıradışı ve tutkulu bir aşk hikayesini anlatan kitaplardan etkilenmeyen Hollywood yıldızıysa yok gibi... Film hakları Universal ve Focus tarafından satın alınan kitabı Twitter hesabından övmeyen ünlü kalmadı.

BAŞROL KİMİN?

Yıl sonunda çekimlerine başlanması planlanan filmde, kitabın ana karakteri milyoner 'Christian Grey'i yakışıklı oyuncu Matt Bomer'in canlandırması bekleniyor ancak konu hakkında kesin bir açıklama yapılmadı. Selena Gomez ve Emma Watson kitaptan çok etkilendiklerini söyleseler de, iddialı seks sahnelerinin olması beklenen filmde yer almayacaklarını açıkladılar.

BİLİNDİK AŞK HİKAYESİ!

Serinin İngiliz yazarı E.L. James, "Klasik bir aşk hikayesinden farklı değil yazdıklarım" dese de; hikaye tam da alışılmış aşk hikayelerine benzemiyor. Üniversite gazetesine yazılar yazan 22 yaşındaki 'Ana' ve milyoner 'Grey'in ilişkisi, cinselliği fazlasıyla ön planda tutuyor.

TELEVİZYON PROGRAMLARINDA

Dr. Mehmet Öz ve Bethenny Frankel gibi ünlü televizyoncular da bu kitabı programlarına sık sık taşıyor. Öz'ün, kitapta anlatılan konular için tüm bir programını ayırdığı bile oldu! (SNK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com