Bu Kızlar Azmış!

Bu Kızlar Azmış!
'Fatmagül'ün Suçu Ne?'deki tecavüzcü gençlerden birini oynayan Engin Öztürk, kızlar tarafından taciz edildi! İşte ayrıntılar...

Tecavüz sahneleriyle gündeme gelen "Fatmagül'ün Suçu Ne?" dizisine yapılan eleştirilerin ne kadar haklı olduğu önceki gece bir kez daha kanıtlandı. Sahnelerin gençler üzerinde yarattığı olumsuz etkiye şahit olanlar "Pes artık" dedi. Dizide Fatmagül'e tecavüz eden gençlerden birini canlandıran Engin Öztürk, arkadaşlarıyla eğlenmek için Eelence adlı mekana gitti. Öztürk'ün yanında 1 erkek, 2 de kız arkadaşı vardı. Öztürk, mekanda yanına gelen genç kızlara telefon numarasını verdi.

AĞIZLAR AÇIK KALDI!
İlerleyen saatlerde mekanı terk eden Engin Öztürk'ü bir genç kız da takip etti. Genç oyuncuya, "Numaramı kaydetmeyi unutma" diye bağıran genç kız, gazetecilere sarf ettiği şu sözlerle ağızları açıkta bıraktı: "Ben onun Fatmagül'ü olmak istiyorum!"

NUMARAMI KAYBETME!
Eğlendiği mekanda Engin Öztürk'e Blackberry'ler arasındaki mesajlaşmayı sağlayan BBM numarasını veren genç kız, oyuncunun peşinden kendisini dışarı attı ve arkasından "Numaramı kaybetme" diye bağırdı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com