Bu konuk Esra Erol'u şaşırttı!

Bu konuk Esra Erol'u şaşırttı!
Televizyonların sevilen yüzü Esra Erol'a katılan, 11 Eylül saldırıları sırasında Amerika'da olan Okan Bey anlattıklarıyla izleyenleri şoke etti.

Esra Erol'la Evlen Benimle'nin dünkü konuklarından Okan Bey’in 11 Eylül faciası sırasında Amerika’da yaşadıkları damgasını vurdu. 

 
“O GÜN İKİZ KULELERE GİDECEKTİM”
 
O gün ikiz kulelere gidecektim. Allahın işi, şans sayesinde gitmedim. Kaldığım yer metro ile New York’a 15 dakika uzaklıktaydı. Orman ve dağın tepesi gibi bir yerdeydik. Çalıştığım yerden bir arkadaş yürüyerek gitme ben seni götürürüm dedi. Ama geç kaldı. Bekliyorum bekliyorum yok. Okan Bey'in anlattıkları bunlarla da sınırlı kalmadı. Okan Bey anlattıkça Esra Erol ve stüdyoda bulunan konuklar şaşkınlığını gizleyemedi. 
 
“BİRİNCİ SALDIRI OLDU, İKİNCİ BİNAYA GİDERİM DEDİM” 
 
Treni kaçıracağım diye telaş yaptım. İkiz kuleler çok meşhur. Orayı görerek New York’taki ziyaretimi bitirmek istiyorum. Daha öncede görebilirdim ama nasılsa son gün görürüm diye gitmemiştim. Maalesef o gün tam arabaya gidiyoruz 8.45’te radyodan bir uçağın ikiz kulelerden birine vurduğunu öğrendik. Bende neyse ben öteki binaya giderim diye düşünüyorum.Çocukluğumdan beri gitmek istiyorum. İlla da gideceğim. Bir saat sonra ilk uçağın çarptığı bina yıkıldı. Elektrikler kesildi, televizyon yayınları kesildi. Sonradan öğrendik ki tüm uçuşlar durdurulmuş. Pentagonda saldırıya uğramış. Çok stresli bir gündü. 

(DSE)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com