"Bu maçın ne anlama geldiğini hepimiz biliyoruz"

"Bu maçın ne anlama geldiğini hepimiz biliyoruz"
Beşiktaş’ın en güven veren oyuncuları arasında gösterilen Tolga Zengin dün antrenmanda korkuttu.

Sezon başında Beşiktaş’a transfer olan ve kısa sürede Siyah-Beyazlı taraftarların sevgilisi haline gelen, formuyla da herkesi rahatlatan Tolga Zengin, hiç şüphe yok ki, Arena’da da Kara Kartal’ın en büyük kozlarından olacak. Olimpiyat Stadı’nda zeminden kaynaklanan bir nedenle sakatlanan, son haftalarda da fedakarlık yapıp ağrılarına rağmen oynamaya devam eden deneyimli file bekçisi, dünkü idmanda çok korkuttu.

Kaleci antrenmanı sırasında acılar içinde yerde kalan Tolga Zengin, çalışmayı yarım bırakmak zorunda kaldı. Bu haber kısa sürede yayıldı ve cumartesi günkü Galatasaray maçını düşünen taraftarlar, “Eyvah” dedi. Ancak Tolga’dan iyi haber geldi. Başarılı eldiven, “İdmanda bir talihsizlik oldu. Ağrılarım arttı, zorlamak istemedim. Ağrılarım ilk kez olmuyor, Galatasaray maçını etkilemez. Çıkıp oynayacağım” mesajını göndererek Siyah-Beyazlılar’ı rahatlattı.

‘EN İYİSİNİ YAPMALIYIZ’

Tolga Zengin, Arena’daki Galatasaray kapışması ve fark hesapları için ise şunları söyledi: İyi bir seri yakaladık. Ancak daha önce de söyledim, Beşiktaş takımı 3-4 maçlık serilere sevinecek bir takım değildir.

Böyle bir havayı sezon başında da yakaladık ama sürdüremedik. Birçok talihsizlikler oldu. Şimdi daha iyisini yapmaya mecburuz. Bu maçın ne anlama geldiğini hepimiz biliyoruz. O nedenle de elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Kağıt üzerinde fark hesapları yapabilirsiniz ama özellikle böyle maçlarda o hesaplar biter, işler sahada gelişir. O nedenle hesap yapmak yerine en iyisi için oynayacağız. (UGK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com