Bu MHP'yi Bitirme Planıdır!

Bu MHP'yi Bitirme Planıdır!
MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, 'kaset skandalı'nı Habertürk'e değerlendirdi.

Milliyetçi Hareket Partisi Grup Başkanvekili Oktay Vural, partisinde istifalara neden olan 'kaset skandalı'nı Habertürk ekranlarında değerlendirdi.

Hayatın İçinden programında Ceren Akdağ Şahin'e konuk olan Oktay Vural, yaşananların MHP'ye karşı siyasi suikast planı olduğunu söyledi. Bu planın arkasındakileri bulmak için bu planın kimin işine yaradığına bakmak gerektiğini söyleyen Vural, bu durumdan en çok faydalanmaya çalışan kişinin de Başbakan Erdoğan olduğunu iddia etti.

HABERİN VİDEOSU İÇİN TIKLAYINIZ

MHP'YE SUİKAST PLANI
Oktay Vural'ın, Habertürk ekranlarında Ceren Akdağ Şahin'e yaptığı açıklamalardan satır başları şu şekilde: "Bunlar neden oluyor? Hedefte ne var? MHP neleri engelliyor? MHP'yi bir imha planı hazırlanmış. Bu planı kimin hazırladığını anlamak için bu planının kimin işine yaradığını anlamak lazım.Bu olaydan faydalanmaya çalışan kim? Başbakan Recep Tayyip Erdoğan. MHP'nin içinde fitne ve fesat oluşturmak isteyen kim? Yine Başbakan Erdoğan. Bunların dışında bunu kim yapabilir? Bu hazırlanmış, planlanmış bir stratejidir. Bu MHP'yi bitirme, imha planıdır. Bu MHP üzerindeki bir siyasi suikast planıdır.

MHP PLANLARI BOZAN PARTİ
Bazı planlar var. Neler onlar? Bu Cumhuriyet'te demokratik özerklik adı altında özerklik olması lazım. İşte bu planları bozan parti MHP'dir. Habur rezaletine karşı çıkan parti MHP'dir. MHP yeni Cumhuriyet diyerek ülkeyi bölmeye çalışanların önündeki en büyük engeldir. MHP ülkemizi bölmeye çalışanlara karşı son kaledir. Hedefleri diktadır. Bunun için telefon dinlemeleri, baskı ve STK'lar üzerinde yıldırma politikaları vardır. Kaseti ortaya koyanlarla bundan yararlanmak isteyen Başbakan Erdoğan aynı noktada buluştu.

ERDOĞAN VE ARINÇ KORKUYOR
Başbakan'ın götürmek istediği Türkiye önünde en büyük engel MHP olduğu için partinin içini karıştırmak istiyor. MHP'nin varlığı AKP için tehdit unsurudur. Bu yüzden Başbakan ve Bülent Arınç korkuyorlar. Bu komploları ortaya çıkaramıyorsa devlet neden var? Neden bu suçlular yakalanmıyor? AKP çıksın bu millete anayasada neyi değiştirmek istediğini anlatsın. Er meydanına çıksın açık açık konuşsun."

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com