Bu para nereden geliyor?

Bu para nereden geliyor?
Moussa Sow'un, Fenerbahçe'ye transferi sonrası akıllara farklı sorular geliyor...

Fenerbahçe'de Sow'un yanı sıra Krasiç için de transfer çalışmalarının yapılması "Yönetim tünelin ucu karanlıkken neden bu kadar para harcıyor ?" sorusunu da beraberinde getiriyor.

Sow transferi gerçekleşirse toplam maliyet yaklaşık 25 milyon euro...

Krasiç kiralanırsa sadece 5 aylık maliyet yaklaşık 3 milyon euro... O da bonservisi ile beraber alınırsa toplam maliyet 15 milyon euro...

Kadrosu zaten pahalı futbolculardan oluşan sarı-lacivertli kulübün kasasından çıkacak ekstradan bir 40 milyon euroluk bedel bu dönemde gerçekleşirse kulüp bunu kaldırabilecek mi ?

58. madde değişecekse, Federasyon bazı kulüplerden puanlar silecekse, silinen puanlar küme düşmeye neden olacaksa, ya da Play-Off'a alınmayacaksa, veya 58. madde değişmeden küme düşürülecekse, Fenerbahçe Yönetimi bu kriz döneminde bu kadar parayı niye harcıyor ?

Yönetimi yakın kaynaklar bu soruların cevabını net olarak veriyor: Yöneticiler, "Bu sorunun cevabı çok basit, Biz Fenerbahçe olarak temiziz, Hem Federasyon'da hem de mahkemede aklanıp temize çıkacağımıza inanıyoruz..." diyor...

OLUMSUZ DÜŞÜNCELER KAMÇILIYOR...

Lig başladığından bu yana hemen hemen her maç gününde çıkan Fenerbahçe'yi yıpratıcı ve küçük düşürücü açıklamaların yarattığı şok, kısa sürede motivasyona dönüşüyor.

"Şampiyonluğumuza kimse gölge düşürmesin" diyen futbolcular sahada bileklerinin hakkıyla ve çok zor şartlarda bunu kazandıklarını her fırsatta dile getirirken, son Kayseri maçı öncesinde başta Galatasaray ve Trabzonspor olmak üzere Fenerbahçe hakkındaki yıpratıcı demeçlerin Samandıra'da devamlı konuşulduğunu ve ezeli rakiplerinin ceza konusundaki olumsuz düşüncelerinin kendilerini kamçıladığını da söylemeden edemiyorlar... (EMK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com