Bu Programa Hayran Kalacaksınız "Varlık Harikaları"

Bu Programa Hayran Kalacaksınız "Varlık Harikaları"
Sunuculuğunu Vatan Şaşmaz?ın yaptığı dünyaca ünlü bilim, teknik, eğlence ve yarışma programı ?Varlık Harikaları? İLK bölümü ile Samanyolu ekranlarında?

Dünyaca Ünlü Yarışma “Varlık Harikaları” Samanyolu TV'de.

Birbirinden yeni yapımlarla izleyicisini buluşturmaya devam eden Samanyolu TV'de, dünya televizyonlarında izlenme rekorları kıran muhteşem bir program başlıyor.

“VARLIK HARİKALARI”

Tüm dünyada “NATURWUNDER” ismiyle tanınan ünlü yarışma programı “VARLIK HARİKALARI” 31 Ocak Pazartesi saat  21:45'te sunuculuğunu Vatan Şaşmaz'ın yaptığı ilk bölümü ile başlıyor…

PROĞRAMIN GÖRÜNTÜSÜ İÇİN TIKLAYINIZ..

Her hafta birbirinden ünlü konukların yarışacağı “Varlık Harikaları programında, ünlü konuklarla birlikte hem doğa harikalarına şahit olacak hem de eğlenirken öğreneceksiniz.

Doğada bakıp da görmediğimiz yada yanlış bildiğimiz gerçekler, stüdyoda kurulan laboratuar ortamında “BİLİM ADAMI” eşliğinde deneylerle anlatılıyor..

Her canlının yaratılışındaki sırlar, yarışmanın sunucusu Vatan Şaşmaz tarafından programa katılan ünlü konuklara soruluyor. Soruya cevap verildikten sonra sorunun muhatabı olan “Varlık Harikası” stüdyoya getirilerek doğru cevap, bilim adamı Mehmet Aslan tarafından deneysel bir biçimde açıklanıyor.

Doğada saklı sayısız güzelliğe şahit olacağınız, eğlenerek genel kültür bilgilerine ulaşacağınız Varlık Harikaları'nın ilk bölüm konukları;

Çocuklar Duymasın dizisinin Havuç'u; Furkan Kızılay,

2002 Türkiye Güzeli; Esra Sönmezer

CNN Türk Haber Spikeri; Özge Uzun

Farklı Desenler Dizisi oyuncusu; Sema Atalay, olacak.

Vatan Şaşmaz'ın keyifli sunumuyla “Varlık Harikaları”, 31 Ocak Pazartesi saat 21:45'te Samanyolu Televizyonu'nda…

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com