Bu Sözleri Kime Söyledi?

Bu Sözleri Kime Söyledi?
CHP eski genel başkanı Deniz Baykal'dan sitemkar bir paylaşım..

CHP Genel Başkanlığı'ndan olaylı bir şekilde istifa ederek koltuğu Kemal Kılıçdaroğlu'na devreden CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal, paylaşım sitesi Twetter'de sitem dolu bir yazı paylaştı. Baykal'ın paylaşmış olduğu bu yazı ile eski sağ kolu Önder Sav'ı hedef aldığı konuşuluyor.

CHP eski Genel Başkanı Deniz Baykal Twitter'den şu mesajları verdi:

"Esas olan ihanet değil, sevgidir. Esas olan dostluktur, esas olan vefadır, esas olan ilkelerinize yönelik kardeşliktir.

Siyaset güven, vefa işidir. Dostluk, arkadaşlık, sevgi işidir. Sevgiyi ihmal etmeyeceksiniz, dostluğu ihmal etmeyeceksiniz.

Siyasette vefa çok önemlidir. Dostlarını, beraber mücadele verdiğin yol arkadaşlarını hiçbir şekilde terk etmemek önemli bir erdemdir.

Umuyorum ki, Türkiye'yi idare edenlerin zihniyeti, millete bakış açıları değişecek. Milletin sorunları hak ettiği önemi o zaman kazanacak.

Bu anayasa değişikliği korku değişikliği, telaş değişikliğidir. İktidarın gitmekte olduğunu gördüler, o sebeple bu değişiklikleri yaptılar.

Türkiye'nin geldiği nokta iyi bir nokta değildir. Geleceğe yönelik umut veren, güven veren bir tablo değildir.

Adana programımızdan sonra kesin olmamakla beraber Şanlıurfa programımız var. Arkadaşlar üzerinde çalışıyor. Detayları sizlerle paylaşırım.

2 Eylül’de Türkiye’ye döneceğim. 4 Eylül'de saat 11.00’de Adana'da Genç İşadamları Derneği tarafından düzenlenen toplantıya katılacağım.

Mehmet'in tavsiyesi ile bu hesabı açtım. Fırsat buldukça sizlere buradan bazı konularla ilgili görüşlerimi belirteceğim.

Torunum Mehmet'in üniversite kayıt işlemleri için eşim Olcay ve kızım Aslı ile birlikte ABD'de bulunuyoruz."

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve başta Necdet Ünüvar, Mustafa Öztürk, Emin Ekmen, Edibe Sözen, Aşkın Asan gibi çok sayıda milletvekili de Twitter'i aktif olarak kullanıyor.

Kısa sürede Baykal'ı takip edenlerin sayısı 130'u aştı. Baykal ise şimdilik kimseyi takip etmemeyi tercih ediyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com