Bu Takas Ortalığı Ayağa Kaldırır!

Bu Takas Ortalığı Ayağa Kaldırır!
Galatasaray Hagi'nin gözden çıkardığı yıldız futbolcuyu çok konuşulacak bir takasta kullanmayı planlıyor...

Almanlar'a göre Wolfsburg'un yeni hocası Littbarski, gelecek sezon düşünmediği Tuncay'ın Misimovic ile takas edilmesini istedi. Taraflar bu değiş-tokuşa sıcak bakıyor

Wolfsburg takımında yaşanan teknik direktör değişikliği Galatasaray'a yarayacak gibi görünüyor. Alman medyasına göre, Steve McClaren'in gönderilip yerine Pierre Littbarski'nin getirilmesiyle Wolfsburg'da işler tamamen değişecek. Haberlerde, Littbarski'nin, eski teknik direktör McClaren'ın Stoke City'den transfer ettirdiği Tuncay'ı gelecek sezon takımda düşünmediği ve hem bu oyuncunun hem de maliyetleri yüksek olan Kjaer ile Diego'nun sezon sonunda elden çıkarılması için yönetime rapor verdiği belirtildi.

Littbarski'nin yönetimle yaptığı görüşmede, Tuncay'ın Misimovic ile takas edilmesini önerdiği de vurgulandı. Alman hocanın tüm isteklerine olumlu yaklaşan Wolfsburg yönetiminin, G.Saray'ın kapısını çalacağı ve sezon sonu için "Misimovic'i verin, Tuncay'ı alın" önerisinde bulunacağı ifade edildi. Teknik direktör Hagi'nin kadro dışı bıraktığı Misimovic'in Wolfsburg'a geri dönmeyi çok istediği biliniyor.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com