Bu Takımda Bir de Robben Olsa....

Bu Takımda Bir de Robben Olsa....
Başkan'ın, sohbet sırasında Schuster'e 'Bu takıma Robben yakışır' demesi yöneticileri bile heyecanlandırdı.

Bir anlamda Türk futboluna uzun yıllardır hakim olan 'son demlerini yaşayan yıldızları getirelim, en azından reklamımız' olur anlayışını kökten değiştiren hamlelere peşpeşe imza atan Beşiktaş, çıtayı iyice yükselteceğe benziyor.

Guti Hernandez ve Quaresma'dan sonra Simao Sabrosa, Hugo Almeida'yı bonservisleriyle, Manuel Fernandes'i ise kiralama yoluyla renklerinei bağlayan Siyah-Beyazlılar, gözünü daha da yukarıdakilere dikmeye hazırlanıyor. Öyle ki, Başkan Yıldırım Demirören'in, teknik direktör Bernd Schuster ile yaptığı sohbette ağzına aldığı isim, öyle böyle biri değil, tam anlamıyla başka bir dünya yıldızı...
Bonservisi 25 milyon Euro

Başkanın telaffuz ettiği isim, Arjen Robben'di... Evet yanlış okumadınız, Demirören'in kullandığı kelimeler ise aynen şöyleydi: "Bu takımda bir de Robben olsa ne harika olurdu." Bu sözler Schuster'i şaşırtmadı, çünkü alınan isimlerden sonra onu artık hiçbir isim şaşırtmazdı. Ama Bayern Münih'in Hollandalı müthiş solağının bonservis bedeli de, az değildi, 25 milyon Euro dolayında... Ama Başkan göz koymuş bir kere, bekleyip göreceğiz..
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com