"Bu takımı yönetemem"

"Bu takımı yönetemem"
İşte, F.Bahçe'de soyunma odasında yaşanan o anların perde arkası...

Galatasaray'a karşı alınan derbi mağlubiyeti sonrası Bursaspor deplasmanından 2-0'lık skorla gelen 3 puanın Fenerbahçe camiası üstündeki karabulutları bir nebze de olsun dağıtması bekleniyordu. Ancak kafalar başka şeyle meşguldü!

Herkesin aklı 73. dakikada Emre Belözoğlu'nun Cristian'ın üzerine yürümesi ve ardından sakinliğiyle bilinen teknik direktör Aykut Kocaman'ın montunu çıkararak yere fırlattığı sahnede kalmıştı. Ve daha da kötüsü sahada olan sahada kalmadı. Gelin o gün Fenerbahçe soyunma odasında yaşanan gerilime ışık tutalım:
 
KOCAMAN'IN ÜZERİNE YÜRÜDÜ MÜ?
 
Basın toplantılarının ardından Aykut Kocaman soyunma odasına döndüğünde Emre'nin Alex'e 73. dakikada yaşanan olayı anlattığını görür ve “Yeter artık, hala bunları konuşuyorsunuz. Uzatmayın” der. Emre'nin cevabı da sert olur: Sen de hep bana yükleniyorsun (Emre'nin Kocaman'ın üzerine yürüdüğü ve 'ulan' kelimesini kullandığı da iddia ediliyor) Tüm bu olaylar o sırada takımı kutlamaya gelen başkan vekili Nihat Özdemir'in gözleri önünde cereyan eder.
 
'NİHAT ABİ BURADA AYIP!'
 
Yobo ve Volkan Demirel “Beyler maçı kazandık ne yapıyorsunuz” sözleriyle sükuneti sağlamaya çalışır. Aykut Kocaman da “Ayıp oluyor, bakın Nihat Abi burada” der. Tartışma burada bitse de Emre duşunu aldıktan sonra direkt takım otobüsüne gider ve 20 dakika boyunca arkadaşlarını tek başına bekler. Tüm bunların ardından Kocaman yönetimden Emre'nin kadro dışı bırakılmasını istedi. 
 
Öğrencisine oldukça bozulduğu öğrenilen hocanın, Nihat Özdemir'e de “Bu takımı yönetemem” diyerek kararının uygulanmasını istediği kaydedildi. Ancak bugün toplanacak yönetim, araya girerek olayın soğumasına çabaladı ve belli bir mesafe kat edildi. Aykut Kocaman'ın da Emre'nin kamuoyu önünde özür dilemesi halinde oyuncusunu affedeceği belirtildi.
 
GÖZLER GÖKAY'DA
 
Emre'nin kadro dışı bırakılmasının gözler alternatiflere çevrildi. Teknik direktör Aykut Kocaman'ın bundan sonraki süreçte Selçuk-Cristian ikilisinin yanında Gökay Iravul'a da 'Hazır ol' emri verdiği öğrenildi. (EMK)

Kaynak : HTSPOR / Necati METE
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com