Bu Türk Kızı Almanya'yı Sallıyor!

Bu Türk Kızı Almanya'yı Sallıyor!
Miss Hamburg'da Türk kökenli lise öğrencisi Suzan Sever'de yarışıyor...

Pazartesi akşamı Eyalet Parlamentosu'nun restoranı “Parlamentoda yapılacak Miss Hamburg güzellik yarışması için geri sayım başladı. Birinci seçilecek güzel Hamburg'u Miss Germany 2011 yarışmasında temsil edecek.

Tek Türk kökenli aday
Miss Hamburg için finale kalan 16 kız kentin sosyete semti Harvestehude'deki Club Ziro'da genel prova ve fotoğraf çekimlerine katıldılar. Szinemedia tarafından organize edilen yarışmada tek Türk kökenli aday olan 19 yaşındaki lise son sınıf öğrencisi Suzan Sever ilginin odağı oldu. Daha önce çeşitli televizyon ve mankenlik çekimlerine katıldığı için diğer adaylardan çok daha profesyonel hareket eden güzel kızımız şimdiden favoriler arasında gösteriliyor.

İŞTE O TÜRK KIZI! (FOTO GALERİ)

Fizik kadar akıl ve genel kültür de ön planda olacak
İlk kez parlamento binasında Yarışmanın ilk kez eyalet parlamentosunu da içinde barındıran tarihi binada yapılacağını söyleyen organizatör Szina Paetzoldt, “Yarışmada fizik güzelliği kadar akıl ve genel kültür bilgisinin de önemli olacağı için böyle seçkin bir mekanı yarışma yeri olarak seçtik" dedi.

Liseli Suzan favori

Hedefi dereceye girmek
Blankenese Lisesi'nde imtihanlara hazırlanan Suzan Sever, “Liseden mezun olunca üniversitede mimarlık okumak istiyorum. Müzik, sanat ve şov dünyasını seviyorum. Yarışmayı bu alanda da ilerlemek için bir imkan olarak görüyorum. Hedefim dereceye girmek dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com